О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2019 года № 39-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 апреля 2019 года № 5894. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 50-6/1.
Сноска. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.02.2020 № 50-6/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2019 года № № 29/313-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5871) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-184, опубликовано 9 февраля 2019 года в газете "Достык" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6586405,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1321363 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35300 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5189517,4 тысяч тенге;
2) затраты – 6601087,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35829 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 49238 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13409 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 39-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 5894 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 ақпандағы № 50-6/1 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 24.02.2020 № 50-6/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 29/313-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5871 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-184 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 ақпандағы "Достық" газетінде және 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6586405,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1321363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5189517,4 мың теңге;
2) шығындар – 6601087,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35829 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 49238 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13409 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 50511,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50511,3 тысяч тенге;
поступление займов – 49238 тысяч тенге;
погашение займов – 13409 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14682,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 641133,4 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
приложения 1, 5, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии К. Сайранов
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 50511,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 50511,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 49238 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13409 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14682,3 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 641133,4 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімінің 1, 5–қосымшалары осы шешімнің 1, 2– қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Сайранов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан
аудандық мәслихатының

69797
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
69797
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6608
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6608
9
Прочие услуги в области образования
201520
464
Отдел образования района (города областного значения)
201520
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8787
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
79960
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19800
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
300
023
Методическая работа
42963
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46710
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
393203,4
1
Социальное обеспечение
108100
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108100
005
Государственная адресная социальная помощь
108100
2
Социальная помощь
259631,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4119
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4119
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
255512,4
002
Программа занятости
120338
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15660
006
Оказание жилищной помощи
2800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49141,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37363
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30210
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

69797
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
69797
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6608
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6608
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
201520
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
201520
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8787
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
79960
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
19800
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
300
023
Әдістемелік жұмыс
42963
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
46710
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3000
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
393203,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
108100
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
108100
2
Әлеуметтiк көмек
259631,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4119
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4119
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
255512,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
120338
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15660
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49141,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
37363
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30210
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

10000
007
Капитальные расходы государственного органа
100
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
8422
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8422
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8422
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2000
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
005
Разработкасхемградостроительногоразвитиятерриториирайонаигенеральныхплановнаселенныхпунктов
2000
12
Транспорт и коммуникации
239215
1
Автомобильный транспорт
192165
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
350
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
350
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
191815
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29250
045
Капитальныйисреднийремонтавтомобильныхдорограйонногозначенияиулицнаселенныхпунктов
162565
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
47050
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47050
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
47050
13
Прочие
100192
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5000
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
5000
9
Прочие
95192
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5369
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5369
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
63281
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
27935
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий

10000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
8422
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8422
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8422
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2000
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2000
12
Көлiк және коммуникация
239215
1
Автомобиль көлiгi
192165
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
350
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
350
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
191815
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29250
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
162565
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
47050
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47050
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
47050
13
Басқалар
100192
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5000
055
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
5000
9
Басқалар
95192
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5369
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5369
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
63281
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
27935
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер