О признании утратившим силу решения акима Зайсанского района от 19 ноября 2019 года № 23 "Об объявлении чрезвычайной ситуации местного характера на территории некоторых сел Зайсанского района"
Решение акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 декабря 2019 года № 6441
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Зайсанского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Зайсанского района от 19 ноября 2019 года № 23 "Об объявлении чрезвычайной ситуации местного характера на территории некоторых сел Зайсанского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6287 от 20 ноября 2019 года, опубликовано в газете "Достык" от 23 ноября 2019 года № 93 (10890) и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 ноября 2019 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Зайсанского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Зайсанского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Актанов

Зайсан ауданының әкімінің 2019 жылғы 19 қарашадағы "Зайсан ауданының кейбір ауылдарының аумағында жергілікті сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 23 шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 24 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 6441 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан ауданының әкімінің 2019 жылғы 19 қарашадағы "Зайсан ауданының кейбір ауылдарының аумағында жергілікті сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 23 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2019 жылдың 20 қарашасында № 6287 болып тіркелген, 2019 жылы 23 қарашадағы "Достық" газетінің № 93 (10890) санында жарияланған және 2019 жылы 22 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Зайсан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Актанов