О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Зыряновского района
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2019 года № 45/3-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции района Алтай Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 февраля 2019 года № 5-12-193
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Зыряновского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Попова
Секретарь маслихата
района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай
от 26 февраля 2019 года
№ 45/3-VI
Перечень решений маслихата Зыряновского района, признанных утратившими силу
1. Решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2 - VІ "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4817, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 24 января 2017 года);
2. Решение маслихата Зыряновского района от 28 февраля 2017 года № 13/2 - VІ "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4906, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 7 апреля 2017 года);
3. Решение маслихата Зыряновского района от 31 марта 2017 года № 16/2 - VІ "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4961, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 25 апреля 2017 года);
4. Решение маслихата Зыряновского района от 5 июня 2017 года № 18/2 - VІ "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5092, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 28 июня 2017 года);

Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдердің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 45/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Алтай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 28 ақпанда № 5-12-193 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 – бабы 2- тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Попова
Алтай ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2019 жылғы 26 ақпан № 45/3-VI
шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылған Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 - VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4817 тіркелген, ҚР НҚА Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 24 қаңтарда электрондық түрде жарияланған);
2. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 - VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 13/2 - VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4906 тіркелген, ҚР НҚА Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 31 наурызда электрондық түрде жарияланған);
3. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 - VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 16/2 - VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4961 тіркелген, ҚР НҚА Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 сәуірде электрондық түрде жарияланған);
4. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 - VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 5 маусымдағы № 18/2 - VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5092 тіркелген, ҚР НҚА Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 28 маусымда электрондық түрде жарияланған);

5. Решение маслихата Зыряновского района от 31 июля 2017 года № 20/2 - VІ "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5163, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 15 августа 2017 года);
6. Решение маслихата Зыряновского района от 28 августа 2017 года № 21/2 - VІ "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5202, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 12 сентября 2017 года);
7. Решение маслихата Зыряновского района от 13 октября 2017 года № 22/2 - VІ "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5252, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 26 октября 2017 года);
8. Решение маслихата Зыряновского района от 30 ноября 2017 года № 23/5- VІ "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5326, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 12 декабря 2017 года).

5. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 - VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 31 шілдедегі № 20/2 - VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5163 тіркелген, ҚР НҚА Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 15 тамыздағы электрондық түрде жарияланған)
6. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 - VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 28 тамыздағы № 21/2 - VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5202 тіркелген, ҚР НҚА Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 12 қыркүйекте электрондық түрде жарияланған);
7. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 - VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 22/2 - VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5252 тіркелген, ҚР НҚА Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 қазанда электрондық түрде жарияланған);
8. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 - VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 23/5- VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5326 тіркелген, ҚР НҚА Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 12 желтоқсанда электрондық түрде жарияланған).