О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/5-VI "О бюджете Малеевского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года № 47/11-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2019 года № 5865. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/7-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 05.01.2020 № 61/7-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/5-VI "О бюджете Малеевского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-185, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Малеевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 37185,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7380,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 127,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29678,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38291,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1106,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1106,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1106,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2019-2021 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/5-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 47/11-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 сәуірде № 5865 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 05.01.2020 № 61/7-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/5-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-185 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 15 қаңтарда электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі радакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 37185,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7380,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 127,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29678,0 мың теңге;
2) шығындар – 38291,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1106,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1106,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге
қарыздарды өтеу – 0 теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1106,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.