О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/5-VI "О бюджете Малеевского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2019 года № 56/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 ноября 2019 года № 6304. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/7-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 05.01.2020 № 61/7-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением маслихата района Алтай от 5 ноября 2019 года № 55/2-VI "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 21 декабря 2018 года № 41/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6271), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/5-VI "О бюджете Малеевского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-185, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
пункты 1, 2, 4 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Малеевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 37793,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7160,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 129,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 217,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30286,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38899,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/5-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 56/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6304 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 05.01.2020 № 61/7-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы 55/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6271 тіркелген) сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/5-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-185 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 4 - тармақтар келесі радакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 37793,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер– 7160,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 129,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 217,0 мың теңге;
трансферттер түсімі– 30286,0 мың теңге;
2) шығындар – 38899,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1106,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1106,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1106,2 тысяч тенге.
2. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2019 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 18505,0 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1781,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Д. Фаустов
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай
от 20 ноября 2019 года
№ 56/7-VI
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 29 декабря 2018 года
№ 42/5-VI
Бюджет Малеевского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I.Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті)– -1106,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1106,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге
қарыздарды өтеу – 0 теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1106,2 мың теңге.
2. 2019 жылға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 18505,0 мың теңге сомада субвенциялар көлемі қарастырылсын.
4. 2019 жылға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 1781,0 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Фаустов
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай ауданының
мәслихатының 2019 жылғы
20 қарашадағы № 56/7-VI
шешіміне қосымша
Алтай ауданының
мәслихатының 2018 жылғы
29 желтоқсандағы № 42/5-VI
шешіміне 1- қосымша
2019 жылға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы
I.Кірістер