О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 24/200-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2019 года № 30/247-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 июля 2019 года № 6070. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 35/299-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2019 № 35/299-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 30/329-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6024), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 24/200-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-159, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 430 269,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 612 509,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 477,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 898,0тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 792 385,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6 433 778,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 159 118,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 189 375,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30257,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200–VI "2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 шілдедегі № 30/247-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 шілдеде № 6070 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 35/299-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 30/329-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280- VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6024 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200-VI "2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-159 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6 430 269,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 612 509,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –12 477,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12898,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 792 385,2 мың теңге;
2) шығындар – 6 433 778,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 159 118,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 189 375,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30257,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 162 626,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162 626,2 тысяч тенге:
поступление займов – 189 375,0 тыс.тенге;
погашение займов – 30 257,0 тыс.тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 508,2 тыс. тенге.".
Приложения 1, 6, 7, 8 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 162626,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162626,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 189 375,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 257,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайданылатын қалдықтары – 3 508,2 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 6, 7, 8 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

257937,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
25745,0
003
Капитальные расходы государственного органа
300,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13350,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
12500,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
37088,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
9811,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
155953,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3190,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7276,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2627,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4649,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
163544,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
101901,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17882,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1950,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2473,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1274,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1376,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
72826,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4120,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17289,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16789,0
006
Капитальные расходы государственного органа
500,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18835,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15113,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3722,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

257937,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25745,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13350,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12500,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
37088,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
9811,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
155953,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3190,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7276,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2627,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4649,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
163544,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
101901,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17882,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1950,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2473,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1274,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1376,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
72826,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4120,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17289,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16789,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18835,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15113,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3722,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

25519,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25519,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21948,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21948,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17113,0
015
Капитальные расходы государственного органа
4835,0
12
Транспорт и коммуникации
100135,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19963,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
19963,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80172,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
79172,7
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1000,0
13
Прочие
52541,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52541,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10582,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
41959,0
14
Обслуживание долга
46,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46,7
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
46,7
15
Трансферты
466144,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
466144,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3508,2
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
196682,0
038
Субвенции
228610,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
37344,0
III. Чистое бюджетное кредитование
159118,0
Бюджетные кредиты
189375,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
189375,0

25519,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
25519,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21948,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21948,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17113,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4835,0
12
Көлiк және коммуникация
100135,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19963,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19963,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80172,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
79172,7
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1000,0
13
Басқалар
52541,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52541,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10582,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41959,0
14
Борышқа қызмет көрсету
46,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46,7
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
46,7
15
Трансферттер
466144,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
466144,2
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
3508,2
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
196682,0
038
Субвенциялар
228610,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
37344,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
159118,0
Бюджеттік кредиттер
189375,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
189375,0