О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 24/214-VI "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 июля 2019 года № 31/265-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 августа 2019 года № 6099. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 35/314-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 35/314-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата от 11 июля 2019 года № 30/247-VI "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 24/200-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6070, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 февраля 2019 года), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 24/214-VІ "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-13-160, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 февраля 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынбельского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложению 1, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 393,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 784,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 896,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 713,0 тысяч тенге;
2) затраты – 62 393,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214–VI "2019-2021 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 31/265-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 тамызда № 6099 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 06.01.2020 № 35/314-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) тармақшасына, Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11шілдедегі № 30/247-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200–VI "2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік кұқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6070 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214-VI "2019-2021 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-160 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 4 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 62 393,0 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 784,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 896,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 57 713,0 мың теңге;
2) шығындар – 62 393,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложению 2, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 230,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 108,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 138,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 984,0 тысяч тенге;
2) затраты – 115 230,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге":
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложению 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 294 694,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 900,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 590,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 253 557,0 тысяч тенге;
2) затраты – 294 694,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.".

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайданылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.".
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2019 - 2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 115 230,0 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 22 108,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 138,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 91 984,0 мың теңге;
2) шығындар – 115 230,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайданылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.".
3- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2019 - 2021 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 3-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер –294 694,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 37 900,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 590,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 253 204,0 мың теңге;
2) шығындар – 294 694,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайданылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.".

Приложения 1, 4, 7, 11 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Т. Смагулов
Исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата С. Елюбаева
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
№ 31/265-VI
от 31 июля 2019 года
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
24/214-VI

Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 4, 7, 11-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Смағұлов
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы С. Елюбаева
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 31 шілдедегі
№ 31/265 -VІ шешіміне
1-қосымша
Катонқарағай
аудандық мәслихатының