О бюджете сельских округов Курчумского района на 2019-2021 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 января 2019 года № 33/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 января 2019 года № 5-14-193. Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI.
Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 46/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-190), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 185666 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 44406 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 480 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 140780 тысяч тенге;
2) затраты - 192648,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 6982,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6982,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 6982,6 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 6982,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2019 № 43/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в бюджете Курчумского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Курчумского сельского округа на 2019 год в сумме 25859 тысяч тенге.

Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 33/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 22 қаңтарда № 5-14-193 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 30.12.2019 № 46/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармагына, 75-бабы 2-тармагына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" (Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-190 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 185666 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 44406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 140780 мың теңге;
2) шығындар - 192648,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредитттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 6982,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6982,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсуімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 6982,6 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 6982,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 16.10.2019 № 43/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Күршім ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2019 жылға - 25859 мың теңге сомасында Күршім ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.

Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2019 № 43/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть в бюджете Сарыоленского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Сарыоленского сельского округа на 2019 год в сумме 17462 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Калжырского сельского округа Курчумского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 33708 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5100 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 28608 тысяч тенге;
2) затраты - 35660,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1952,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1952,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1952,6 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 1952,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.07.2019 № 39/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть в бюджете Калжырского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Калжырского сельского округа на 2019 год в сумме 15927 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Бурановского сельского округа Курчумского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 36551 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4777 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 31774 тысяч тенге;
2) затраты - 37347,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 16.10.2019 № 43/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Аудандық бюджеттен Сарыөлең ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2019 жылға - 17462 мың теңге сомасында Сарыөлең ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
7. Күршім ауданының Қалжыр ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 33308 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 28608 мың теңге;
2) шығындар - 35660,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1952,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1952,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1952,6 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 1952,6 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 17.07.2019 № 39/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Аудандық бюджеттен Қалжыр ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2019 жылға - 15927 мың теңге сомасында Қалжыр ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
9. Күршім ауданының Боран ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 36551 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 31774 мың теңге;
2) шығындар – 37347,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

10. Учесть в бюджете Бурановского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Бурановского сельского округа на 2019 год в сумме 18748 тысяч тенге.
11. Признать утратившими силу некоторые решения Курчумского районного маслихата, согласно приложению 16.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Кудедаева
Секретарь Курчумского
районного маслихата М. Саганаков
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата

10. Аудандық бюджеттен Боран ауылдық округі бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2019 жылға - 18748 мың теңге сомасында Боран ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
11. 16 қосымшаға сәйкес Күршім аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
12. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы C. Кудедаева
Күршім аудандық
мәслихат хатшысы М. Сағанақов
Күршім
аудандық мәслихатының

от 11 января 2019 года
№ 33/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Курчумского районного маслихата
1) решение Курчумского районного маслихата от 05 января 2018 года № 18/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5430, опубликовано в районной газете "Рауан-Заря" от 09 февраля 2018 года № 6, 16 февраля 2018 года № 7, 23 февраля 2018 года № 8 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года);
2) решение Курчумского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 21/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 5 января 2018 года №18/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-158 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 апреля 2018 года);
3) решение Курчумского районного маслихата от 16 августа 2018 года № 25/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 5 января 2018 года № 18/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-177 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 сентября 2018 года);
4) решение Курчумского районного маслихата от 22 октября 2018 года № 29/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 5 января 2018 года №18/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-183 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 декабря 2018 года);
5) решение Курчумского районного маслихата от 23 ноября 2018 года № 30/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 5 января 2018 года №18/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-185 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 декабря 2018 года).

2019 жылғы 11 қаңтардағы
№ 33/2-VI шешіміне
16 қосымша
Күршім аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешiмдерiнiң тiзбесi
1) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 05 қаңтардағы № 18/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5430 нөмірімен тіркелген, аудандық "Рауан-Заря" газетінің 2018 жылғы 09 ақпандағы № 6, 2018 жылғы 16 ақпандағы № 7, 2018 жылғы 23 ақпандағы № 8 және 2018 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы №18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 21/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-158 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 16 тамыздағы № 25/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-177 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 25 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы №18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 22 қазандағы № 29/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-183 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 05 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
5) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы №18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 23 қарашадағы № 30/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-185 нөмірімен тіркелген және 2018 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).