О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 июня 2019 года № 38/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2019 года № 6063. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 45/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 30/329-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6024), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-190, опубликовано районной газете "Rayаn-Заря" 25 января 2019 года № 4, 01 февраля 2019 года № 5 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 6240260,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 526923 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 37834,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5675502,8 тысяч тенге;
2) затраты - 6279826,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 20234,4 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 37896,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 17662 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 38/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 шілдеде № 6063 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 45/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 30/329-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6024 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-190 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 4, 2019 жылғы 01 ақпандағы № 5 "Rayаn-Заря" аудандық газетінде және 2019 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6240260,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 526923 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 37834,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5675502,8 мың теңге;
2) шығындар - 6279826,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20234,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 37896,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 17662 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:

приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 59800,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -59800,1 тысяч тенге:
поступления займов - 37875 тысяч тенге;
погашение займов - 17662 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 39587,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Л. Кумарова
Секретарь Курчумского
районного маслихата М. Саганаков
Приложение
к решению Курчумского
районного маслихата

қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 59800,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 59800,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 37875 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 17662 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 39587,1 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Кумарова
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы М. Сағанақов
Күршім
аудандық мәслихатының