"О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2020 года № 6481. Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 58/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 58/3-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6427), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 11030964,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 905388 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5452,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6758 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 110113366,6 тысяч тенге;
2) затраты - 11753742,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 77456,2 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 98825,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21369 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 800233,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 800233,8 тысяч тенге:
поступления займов - 680954,8 тысяч тенге;
погашение займов - 21369 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2020 № 57/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в районном бюджете объем субвенций, передаваемый из областного бюджета в бюджет района на 2020 год в сумме 5580192 тысяч тенге, на 2021 год в сумме 5692408 тысяч тенге, на 2022 год в сумме 5791110 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты местного самоуправления в сумме 411447 тысяч тенге, в том числе:
Курчумскому сельскому округу - 98225 тысяч тенге;
Маркакольскому сельскому округу - 44916 тысяч тенге;
Сарыоленскому сельскому округу - 26996 тысяч тенге;
Калжырскому сельскому округу - 24044 тысяч тенге;
Бурановскому сельскому округу - 30777 тысяч тенге;
Калгутинскому сельскому округу - 24386 тысяч тенге;
Куйганскому сельскому округу - 27989 тысяч тенге;
Маралдинскому сельскому округу - 31945 тысяч тенге;
Абайскому сельскому округу - 23669 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу - 22502 тысяч тенге;
Балыкшинскому сельскому округу - 33316 тысяч тенге;
Тоскаинскому сельскому округу - 21951 тысяч тенге.

"2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 6481 болып тіркелді. . Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 58/3-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6427 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 11030964,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 905388 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5452,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6758 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10113366,6 мың теңге;
2) шығындар - 11753742,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 77456,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 98825,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 21369 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 800233,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 800233,8 мың теңге:
қарыздар түсімі - 680954,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 21369 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 57/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке 2020 жылға берілген субвенция көлемі 5580192 мың теңге, 2021 жылға 5692408 мың теңге, 2022 жылға 5791110 мың теңге сомасында аудандық бюджетте ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқаруға ауысатын субвенция көлемі 411447 мың теңге қаражатты, 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен қарастырылсын, соның ішінде:
Күршім ауылдық округіне - 98225 мың теңге;
Марқакөл ауылдық округіне - 44916 мың теңге;
Сарыөлең ауылдық округіне - 26996 мың теңге;
Қалжыр ауылдық округіне - 24044 мың теңге;
Бурановскому ауылдық округіне - 30777 мың теңге;
Қалгуты ауылдық округіне - 24386 мың теңге;
Куйған ауылдық округіне - 27989 мың теңге;
Маралды ауылдық округіне - 31945 мың теңге;
Абай ауылдық округіне - 23669 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне - 22502 мың теңге;
Балықшы ауылдық округіне - 33316 мың теңге;
Төсқайың ауылдық округіне - 21951 мың теңге.

4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.04.2020 № 49/4-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов в размере 100 процентов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6427).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 13732 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих к секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
8. Распределение целевых трансфертов из районного бюджета бюджетам местного самоуправления на 2020 год определяется постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области.
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 749040 тысяч тенге.

4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, саласындағы мамандарға, егер Қазқстан Республикасының заңдарында өзгеше белгіленбесе, жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарлатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 24.04.2020 № 49/4-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6427 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес ауданның бюджетінде 2020 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз орындауға қабылдансын.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 13732 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 4 қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалуы барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілілікті өзін өзі басқаруға бөлінетін нысаналы трансферттер Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген 749040 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.

10. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1887791 тысяч тенге.
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 872812 тысяч тенге.
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 99412 тысяч тенге.

10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген 1887791 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген 872812 мың теңге дамуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылсын.
12. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуге 99412 мың теңгеге кредиттер қарастырылсын.

474903,5
004
Программа занятости
154233
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
57916
007
Оказание жилищной помощи
22700
009
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
900
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36355,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
104673
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
33538
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10880
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53708
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18421
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
18421
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
11121
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1887520,8
1
Жилищное хозяйство
818847,7
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
818847,7
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
512095,7
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
172300
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
39472
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режим чрезвычайного положение в Республике Казахстан
94980
2
Коммунальное хозяйство
888061
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
888061
016
Функционированиесистемы водоснабжения и водоотведения
104386
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихсия в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
43100
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
740575
3
Благоустройство населенных пунктов

474903,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
154233
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
57916
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
22700
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
900
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36355,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
104673
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
33538
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
10880
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53708
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18421
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
18421
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
11121
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1887520,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
818847,7
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
818847,7
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
512095,7
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
172300
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
39472
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
94980
2
Коммуналдық шаруашылық
888061
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
888061
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
104386
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
43100
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
740575
3
Елді-мекендерді көркейту

003
Общее образование
Приложение 5
к решению Курчумского
районного маслихата
от 24 декабря 2019 года
№ 45/3-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Курчумского районного маслихата
1) решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-190, опубликовано в районной газете "Рауан-Заря" от 25 января 2019 года № 4, 01 февраля 2019 года № 5 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года);
2) решение Курчумского районного маслихата от 28 февраля 2019 года № 34/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5763 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 марта 2019 года);
3) решение Курчумского районного маслихата от 24 апреля 2019 года № 35/4-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5950 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 мая 2019 года);
4) решение Курчумского районного маслихата от 27 июня 2019 года № 38/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6063 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июля 2019 года);
5) решение Курчумского районного маслихата от 1 августа 2019 года № 40/5-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6110 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 августа 2019 года);
6) решение Курчумского районного маслихата от 26 сентября 2019 года № 42/7-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6212 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 октября 2019 года);

003
Жалпы білім беру
Күршім
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 45/3-VI шешіміне 5 қосымша
Күршім аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешiмдерiнiң тiзбесi
1) "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-190 нөмірімен тіркелген, аудандық "Рауан-Заря" газетінің 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 4, 2019 жылғы 01 ақпандағы № 5 және 2019 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 28 ақпандағы № 34/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5763 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 20 наурыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 35/4-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5950 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 27 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4) "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 27 маусымдағы № 38/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6063 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
5) "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 1 тамыздағы № 40/5-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6110 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 19 тамыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6) "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 42/7-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6212 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 23 қазандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

7) решение Курчумского районного маслихата от 15 ноября 2019 года № 44/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6347 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 декабря 2019 года).

7) "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 15 қарашадағы № 44/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6347 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 09 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).