О бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 января 2019 года № 33-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2019 года № 5-16-182. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 51-12
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.01.2020 № 51-12 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-176) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 35 082,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 229,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 832,0 тысяч тенге;
2) Затраты - 35 404,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 322,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 322,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2019 № 49-6 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 16 371,0 тысяч тенге

2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 33-5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 18 қаңтарда № 5-16-182 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 13.01.2020 № 51-12 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Тарбағатай аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-176 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 082,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 229,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 832,0 мың теңге;
2) шығындар –35 404,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 322,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 322,5 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 322,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 49-6 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16 371,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.

3. Учесть, что в бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 14 461,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2019 № 49-6 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Признать утратившими силу некоторые решения Тарбагатайского районного маслихата согласно приложению 4.
4-1. Используемые остатки бюджетных средств 322,5 тысяч тенге распределить согласно приложению 5 к настоящему решению.

3. 2019 жылға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 14 461,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 49-6 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Тарбағатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп 4 қосымшасына сәйкес танылсын.
4-1. 322,5 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 5 – қосымшасына сәйкес бөлінсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2019 № 36-6 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Куттыбаев
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 3 января 2019 года № 33-5
Бюджет Кумкольского сельского округа на 2019 год

Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 36-6 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Құттыбаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 3 қаңтардағы
№ 33-5 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Құмкөл ауылдық округінің бюджеті

006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
100,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 3 января 2019 года № 33-5
Решение Тарбгатайского районного маслихата "О бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2018 – 2020 годы" от 28 декабря 2017 года № 21-6, от 10 января 2018 год зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5411,
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 5 декабря 2018 года № 31-7 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 21-6 "О бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" от 14 декабря 2018 год зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-160.
Приложение 5
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 3 января 2019 года № 33-5
Использование свободных остатков бюджетных средств
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2019 № 36-6 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование расходов
II. РАСХОДЫ

006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
100,0
III.Таза бюджеттік кредит беру
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
IV.Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
V.Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 3 қаңтардағы
№ 33-5 шешіміне 4 қосымша
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 21-6 шешімі, 10 қаңтар. 2018 жылы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5411 нөмірімен тіркелген,
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 21-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 31-7 шешімі, 14 желтоқсан 2018 жылы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-160 нөмірімен тіркелген.
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 3 қаңтардағы
№ 33-5 шешіміне 5-қосымша
Бюджет қаражаты қалдықтарының пайдалануы
Ескерту. Шешім 5-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 36-6 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
II. ШЫҒЫНДАР