О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2019 года № 42-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 июля 2019 года № 6066. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 50-2
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 50-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 30/329-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6024) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 32-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-176, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 288 577,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 725 308,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 59 068,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 055,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 441 146,3 тысяч тенге;
2) затраты – 13 233 974,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 150 555,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 174 225,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 670,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 шілдедегі № 42-5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 шілдеде № 6066 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 50-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексінің" 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының №25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №30/329 -VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6024 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" № 32-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-176 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 228 577,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 725 308,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 59 068,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 055,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 441 146,3 мың теңге;
2) шығындар – 13 233 974,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 150 555,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –174 225,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 670,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 155 952,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 155 952,6 тысяч тенге.
поступление займов – 174 225,0 тысяч тенге;
погашение займов – 23 670,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 397,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от ____________2019 года №
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 32-2
Бюджет Тарбагатайского района на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование доходов
Сумма (тысяч тенге)
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -155 952,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 155 952,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 174 225,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 670,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 5 397,6 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 6, 7 және 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы ___ ____________
№ шешіміне 1 қосымша
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті
Санат
Сынып
Ішкі сынып
Түсімдер атауы
Сомасы (мың теңге)
I. КІРІСТЕР

19 600,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19 600,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19 600,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 959,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 959,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 959,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 959,0
12
Транспорт и коммуникации
170 147,0
1
Автомобильный транспорт
158 147,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
158 147,0
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
158 147,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
12 000,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 000,0
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
12 000,0
13
Прочие
230 535,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
12 809,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
12 809,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
12 469,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
340,0
9
Прочие
217 726,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
42 267,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10 000,0
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
21 623,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
10 644,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
174 459,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
174 459,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 000,0
042
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года

19 600,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19 600,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19 600,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 959,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 959,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 959,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 959,0
12
Көлiк және коммуникация
170 147,0
1
Автомобиль көлiгi
158 147,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
158 147,0
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
158 147,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
12 000,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 000,0
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
12 000,0
13
Басқалар
230 535,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
12 809,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
12 809,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 469,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
340,0
9
Басқалар
217 726,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
42 267,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10 000,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 623,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 644,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
174 459,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
174 459,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 000,0
042
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

1 856,0
3
Информационное пространство
12 237,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
12 237,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
12 237,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
6 117,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
6 117,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
4 637,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1 480,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7 685,0
1
Сельское хозяйство
5 564,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
3 154,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
3 154,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
2 410,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2 410,0
6
Земельные отношения
2 121,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
2 121,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
2 121,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 472,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 472,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 472,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
1 472,0
13
Прочие
33 721,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 454,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
1 454,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
1 454,0
9
Прочие
32 267,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
32 267,0
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
21 623,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

1 856,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
12 237,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
12 237,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
12 237,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
6 117,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6 117,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 637,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
1 480,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7 685,0
1
Ауыл шаруашылығы
5 564,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
3 154,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 154,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
2 410,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 410,0
6
Жер қатынастары
2 121,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
2 121,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 121,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 472,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 472,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 472,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 472,0
13
Басқалар
33 721,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 454,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
1 454,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 454,0
9
Басқалар
32 267,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
32 267,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 623,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер