О признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района от 27 мая 2019 года № 201 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы"
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 1 августа 2019 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 августа 2019 года № 6121
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 201 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған, адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 333 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 тамызда № 6121 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с пунктами 1,2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 27 мая 2019 года № 201 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5977 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 июня 2019 года).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 1, 2-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 201 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5977 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 11 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқытық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.