О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019 - 2021 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2019 года № 45-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 октября 2019 года № 6196. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 50-2
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 50-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 сентября 2019 года № 33/346-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6166) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 32-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-176, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 105 030,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 740 308,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 59 067,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 055,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 302 600,8 тысяч тенге;
2) затраты – 14 118 001,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 150 555,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 174 225,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 670,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -7 573,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 45-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 6196 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 50-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексінің" 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33/346-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6166 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" № 32-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-176 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 105 030,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 740 308,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 59 067,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 055,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 302 600,8 мың теңге;
2) шығындар – 14 118 001,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 150 555,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –174 225,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 670,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -7 573,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

поступления от продажи финансовых активов государства – 7 573,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 155 952,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 155 952,6 тысяч тенге.
поступление займов – 174 225,0 тысяч тенге;
погашение займов – 23 670,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 397,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Н. Нурбекова
Секретарь Тарбагатайского районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 30 сентября 2019 года № 45-2
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 32-2
Бюджет Тарбагатайского района на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование доходов
Сумма (тысяч тенге)
I. ДОХОДЫ

мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 7 573,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -155 952,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 155 952,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 174 225,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 670,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 5 397,6 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 6, 7 және 8 қосымшалары осы қаулының 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Нурбекова
Тарбағатай аудандық мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 45-2 шешіміне 1 қосымша
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті
Санат
Сынып
Ішкі сынып
Түсімдер атауы
Сомасы (мың теңге)
I. КІРІСТЕР

21 498,8
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19 600,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 600,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19 600,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 331,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 331,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 331,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 331,9
12
Транспорт и коммуникации
187 105,8
1
Автомобильный транспорт
175 105,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
175 105,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
175 105,8
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
12 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 000,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
12 000,0
13
Прочие
211 566,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
340,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
340,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
340,0
9
Прочие
211 226,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 267,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
21 623,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
10 644,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
177 959,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
177 959,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000,0
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года

21 498,8
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19 600,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 600,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19 600,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 331,9
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 331,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 331,9
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 331,9
12
Көлiк және коммуникация
187 105,8
1
Автомобиль көлiгi
175 105,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
175 105,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
175 105,8
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
12 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 000,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
12 000,0
13
Басқалар
211 566,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
340,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
340,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
340,0
9
Басқалар
211 226,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 267,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 623,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 644,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
177 959,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
177 959,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000,0
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

6 117,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
6 117,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
4 637,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1 480,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 531,0
1
Сельское хозяйство
2 410,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
2 410,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2 410,0
6
Земельные отношения
2 121,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
2 121,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
2 121,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 836,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 836,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 836,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
1 836,0
13
Прочие
32 267,0
9
Прочие
32 267,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 267,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
21 623,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
10 644,0
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
174 225,0
Бюджетные кредиты
174 225,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
174 225,0
1
Сельское хозяйство
174 225,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
174 225,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
174 225,0

6 117,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6 117,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 637,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
1 480,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 531,0
1
Ауыл шаруашылығы
2 410,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
2 410,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 410,0
6
Жер қатынастары
2 121,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
2 121,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 121,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 836,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 836,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 836,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 836,0
13
Басқалар
32 267,0
9
Басқалар
32 267,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 267,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 623,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 644,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
174 225,0
бюджеттік кредитер
174 225,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
174 225,0
1
Ауыл шаруашылығы
174 225,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
174 225,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
174 225,0