О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 3 января 2019 года № 33-2 "О бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 октября 2019 года № 47-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 ноября 2019 года № 6253. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 51-3
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.01.2020 № 51-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Тарбагатайского районного маслихата от 30 сентября 2019 года "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019 - 2021 годы" № 45-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6196) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" от 3 января 2019 года № 33-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-177, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 февраля 2019 года) следующие изменения и дополнение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы -118 099,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 25 728,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 637,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 734,4тысяч тенге;
2) затраты -122 436,3тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 33-2 "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы № 47-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қарашада № 6253 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 13.01.2020 № 51-3 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-1 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6196 нөмірімен тіркелді) сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3қаңтардағы "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" № 33-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-177 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 1 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 099,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 25 728,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 637,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 734,4 мың теңге;
2) шығындар –122 436,3мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 336,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 336,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 336,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 79 686,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь Тарбагатайского районного маслихата С. Жакаев
приложение
к решению Тарбагатайского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 336,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –4 336,9 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 336,9 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2019 жылға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 79 686,4 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Тарбағатай аудандық мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының