О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019 - 2021 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 сентября 2019 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 октября 2019 года № 6183. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 330
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 330 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 сентября 2019 года № 33/346-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6166), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-211, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7213614,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1411780,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17667,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 207379,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5576786,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7279658,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45789,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79538,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33749,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 307 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 қазанда № 6183 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 330 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 330 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) – тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 33/346–VІ "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280–VІ "2019–2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6166 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық маслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 257 "2019–2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-211 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7213614,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1411780,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17667,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 207379,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5576786,5 мың теңге;
2) шығындар – 7279658,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45789,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 79538,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33749,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

2798,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6789,0
3
Информационное пространство
51005,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
51005,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
15000,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
28987,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7018,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
37350,5
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
37350,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
24238,5
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13112,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
205670,6
1
Сельское хозяйство
149120,3
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
149120,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19598,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
955,3
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2400,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
972,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
8701,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
97265,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
14140,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5089,0
6
Земельные отношения
30911,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30911,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
23083,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
7828,1
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
25638,5
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)

2798,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6789,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
51005,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51005,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15000,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
28987,0
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
7018,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
37350,5
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
37350,5
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24238,5
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13112,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
205670,6
1
Ауыл шаруашылығы
149120,3
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
149120,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19598,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
955,3
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2400,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
972,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
8701,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
97265,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14140,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5089,0
6
Жер қатынастары
30911,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30911,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23083,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
7828,1
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
25638,5
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі