О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2019 года № 38-420/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 марта 2019 года № 5753. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 47-525/VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/302-VI "О внесении изменений в решение Восточно – Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5734), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-189, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 14 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 737 029,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 034 428,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 113,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 550,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 674 938,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 737 105,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 412,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 49 238,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 826,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 наурыздағы № 38-420/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 наурызда № 5753 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 47-525/VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/302-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5734 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-189 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 14 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 737 029,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 034 428,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 113,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 550,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 674 938,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 737 105,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 412,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 49 238,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 826,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 27 488,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 488,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 49 238,0 тысяч тенге;
погашение займов – 21 826,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76,4 тысяч тенге.";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б. Кобегенов
Секретарь Урджарского
районного маслихата К. Карашев
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 488,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 488,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 49 238,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 826,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 76,4 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Көбегенов
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының

11 737 105,4
01
Государственные услуги общего характера
679 662,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
419 004,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
21 972,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
21 972,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
168 796,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
161 005,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7 791,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
228 236,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
221 216,0
022
Капитальные расходы государственного органа
7 020,0
2
Финансовая деятельность
3 288,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 288,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 788,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
257 370,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
43 227,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
37 827,0
007
Капитальные расходы государственного органа
5 400,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
132 871,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
20 485,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
112 386,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42 085,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
42 085,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
39 187,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

11 737 105,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
679 662,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
419 004,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
21 972,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 972,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
168 796,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
161 005,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 791,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
228 236,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
221 216,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 020,0
2
Қаржылық қызмет
3 288,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 288,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 788,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
257 370,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
43 227,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 827,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 400,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
132 871,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 485,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 386,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42 085,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 085,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
39 187,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

26 504,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 595,0
023
Методическая работа
28 255,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
93 306,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
619 411,0
1
Социальное обеспечение
147 947,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 697,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 697,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
146 250,0
010
Государственная адресная социальная помощь
146 250,0
2
Социальная помощь
457 456,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
457 456,0
004
Программа занятости
197 251,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45 052,0
007
Оказание жилищной помощи
9 200,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 181,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
73 416,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 208,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 918,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60 230,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 008,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14 008,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 100,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 908,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 421 408,0
1
Жилищное хозяйство
222 960,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 652,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

26 504,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 595,0
023
Әдістемелік жұмыс
28 255,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
93 306,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
619 411,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
147 947,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 697,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 697,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
146 250,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
146 250,0
2
Әлеуметтiк көмек
457 456,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
457 456,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
197 251,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45 052,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 181,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
73 416,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 208,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
18 918,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60 230,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 008,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14 008,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 100,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10 908,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 421 408,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
222 960,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 652,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

271 882,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
271 882,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
35 250,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
236 632,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
10 725,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 725,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
10 725,0
13
Прочие
123 451,0
9
Прочие
123 451,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 643,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
20 643,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 063,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
14 063,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 163,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
800,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20 240,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
10 123,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
57 582,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
8 792,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
48 790,0
14
Обслуживание долга
51,0
1
Обслуживание долга
51,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

271 882,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
271 882,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
35 250,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
236 632,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
10 725,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 725,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
10 725,0
13
Басқалар
123 451,0
9
Басқалар
123 451,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 643,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
20 643,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 063,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
14 063,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 163,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
800,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
20 240,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 123,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
57 582,0
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8 792,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
48 790,0
14
Борышқа қызмет көрсету
51,0
1
Борышқа қызмет көрсету
51,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
51,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету