О внесении изменений в решение акима Урджарского района от 21 ноября 2018 года № 51 "Об образовании избирательных участков по Урджарскому району"
Решение акима Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 21 мая 2019 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 мая 2019 года № 5965. Утратило силу решением акима Урджарского района области Абай от 6 августа 2024 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Урджарского района области Абай от 06.08.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Урджарского района РЕШИЛ:
1.Внести в решение акима Урджарского района от 21 ноября 2018года № 51 "Об образовании избирательных участков по Урджарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 5-18-182, опубликовано эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 05 декабря 2018 года) следующие изменения:
1) Приложение утвержденное указанным решением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Урджарского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Урджарского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.

Үржар ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 51 "Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 170 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 5965 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Үржар ауданы әкімінің 2024 жылғы 6 тамыздағы № 2 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар ауданы әкімінің 06.08.2024 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Үржар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Үржар ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 51 "Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік- құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-18-182 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 05 желтоқсанда жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1) аталған шешіммен бекітілген қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Үржар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Үржар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамассыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Н.Караталова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Зайнулдин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Урджарской районной
территориальной избирательной комиссий К.Баисинов
" " _______ 2019 год.
Приложение к решению
акима Урджарского района
от "21 мая 2019 года № 170
Избирательные участки по Урджарскому району
1.Избирательный участок № 1004
Село Каракол, улица А. Азербаева №10, Коммунальное государственное учреждение "Каракольская средняя школа-сад".
Границы: село Каракол, улицы Абая, Б. Абжанова, Еркинбековы, Ш. Жаксыбекова, Курмангазы, Т. Махметова, А. Калиева, А. Азербаева, Шакарима, Достык, Сауран, С. Габбасова, Жастар, С. Сейфуллина, Интернациональная, Гаухар, Казахстана, Б. Майлина, Центральная, 1,2,3,4 микрорайоны.
2. Избирательный участок № 1005
Село Абай, улица Ж. Кусайынова №8, Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Каракольский сельский клуб.
Границы: село Каракол, улица Ж. Кусайынова.
3. Избирательный участок № 1006
Село Сартерек, улица К. Есембаева №10, Коммунальное государственное учреждение "Сартерекская основная школа".
Границы:село Сартерек, улицы К. Есембаева, М. Кабашева.
4. Избирательный участок № 1007
Село Сагат, улица А.Заманбекова №111, Коммунальное государственное учреждение "Сагатская средняя школа".
Границы: село Сагат, улица А. Заманбекова.
5. Избирательный участок № 1008
Село Шолпан, улица Абая №23, Коммунальное государственное учреждение "Жузагашская средняя школа-сад".
Границы: село Шолпан, улицы Кабанбая, Г. Кулахметова, Абая, А. Жексембаева, Жанама, Б.Момышулы, С. Сейфуллина, С. Кулахмета.
6. Избирательный участок № 1009
Село Таскескен, улица Желтоксана №20, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Актанберды".
Границы:село Таскескен, южная сторона села от трассы Урджар-Бахты, от улицы А. Молдагуловой в восточную сторону, улицы Актанберды, Абая, Ч. Валиханова, М. Ауэзова, Ардагер, Желтоксана, К. Нургазина, М. Маметовой, Ш. Кудайбердиева, С. Тлеубекова, Платина, Б. Туралыкова, село Ушбулак, улица Т. Танатарова.
7. Избирательный участок № 1010
Село Таскескен, улица Ж. Балгабаева №63, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Алтынсарина".
Границы: село Таскескен, северная сторона села от трассы Урджар-Бахты, улицы Казахстанская, Т. Нургалиева, К.Тойжанова, Ж. Балгабаева, К. Куанышевой, Г. Касенгазина.

3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Үржар ауданы әкімі аппаратының басшысы Н. Қараталовқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Зайнулдин
КЕЛІСІЛДІ:
Үржар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Қ. Баисинов
" "______ 2019 жыл.
Үржар ауданы әкімінің
2019 жылғы "21 мамырдағы
№ 170 шешіміне қосымша
Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелері
1. № 1004 сайлау учаскесі
Қарақол ауылы, Ә.Әзербаев көшесі №10, "Қарақол орта мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарақол ауылы, Абай, Б.Әбжанов, Еркімбековтер, Ш. Жақсыбеков, Құрманғазы, Т. Махметов, Ә.Қалиев, Ә.Әзербаев, Шәкәрім, Достық, Сауран, С.Ғаббасов, Жастар, С.Сейфуллин, Интернационал, Гауһар, Қазақстан, Б.Майлин, Орталық көшелері, 1, 2, 3, 4 мөлтек аудандар.
2. № 1005 сайлау учаскесі
Абай ауылы, Ж.Құсайынов көшесі №8, Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Қарақол ауылдық клубы.
Шекаралары: Абай ауылы, Ж.Құсайынов көшесі.
3. № 1006 сайлау учаскесі
Сартерек ауылы, К.Есембаев көшесі №10, "Сартерек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сартерек ауылы, К.Есембаев, М.Қабашев көшелері.
4. № 1007 сайлау учаскесі
Сағат ауылы, А.Заманбеков көшесі №111, "Сағат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сағат ауылы, А.Заманбеков көшесі.
5. № 1008 сайлау учаскесі
Шолпан ауылы, Абай көшесі №23, "Жүзағаш орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шолпан ауылы, Қабанбай, Ғ.Құлахметов, Абай, А.Жексембаев, Жанама, Б.Момышұлы, С.Сейфуллин, С.Құлахмет көшелері.
6. № 1009 сайлау учаскесі
Таскескен ауылы, Желтоқсан көшесі №20, "Ақтанберді атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Таскескен ауылы, Үржар-Бахты тасжолынан ауылдың оңтүстік жағы, Ә.Молдағұлова көшесінен шығыс жаққа, Ақтанберді, Абай, Ш.Уәлиханов, М.Әуезов, Ардагер, Желтоқсан, Қ.Нұрғазин, М.Мәметова, Ш.Құдайбердиев, С.Тлеубеков, Платина, Б. Тұралықов көшелері, Үшбұлақ ауылы, Т.Таңатаров көшесі.
7. № 1010 сайлау учаскесі
Таскескен ауылы, Ж.Балғабаев көшесі №63, "Алтынсарин атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Таскескен ауылы, Үржар-Бахты тасжолынан ауылдың солтүстік жағы, Қазақстан, Т.Нұрғалиев, Қ.Тойжанов, Ж.Балғабаев, Қ.Қуанышева, Ғ.Қасенғазин көшелері.

8. Избирательный участок № 1011
Село Таскескен, улица Ж. Балгабаева № 59/2, Коммунальное государственное учреждение "Урджар колледж".
Границы: село Таскескен, южная сторона села от трассы Урджар-Бахты, от улицы А. Молдагуловой в западную сторону, улицы Казахстанская, Ж. Балгабаева, К. Куанышевой, Б. Момышулы.
9. Избирательный участок № 1012
Село Алтыншокы, улица Д.Жуматаева №10, Коммунальное государственное учреждение "Алтыншокинская средняя школа-сад".
Границы: село Алтыншокы, участок "Жыланды", улицы Берел,Д.Жуматаева, Музтау, Туран, Алаш, Буланты, Казахстанская, Ж.Садыбаева, Степная, Предгорненская, Г. Титова, Луговая, Ордабасы, Б.Есимханова.
10. Избирательный участок № 1013
Село Лайбулак, улица М. Мукаш №10 Б, Коммунальное государственное учреждение "Лайбулакская средняя школа-сад".
Границы:село Лайбулак, улицыМ.Мукаш, Казахстанская, Береговая, Ертис, Байконыр, Заречная, Школьная.
11. Избирательный участок № 1014
Село Текебулак, улица М. Айкешева №3, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Текебулак.
Границы: село Текебулак, улица М. Айкешева.
12. Избирательный участок № 1015
Село Айтбай, улица О.Серикбол №30 Б, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени С. Турсабекова".
Границы: село Айтбай, улицы К. Молдагали, Абая, Ю. Гагарина, А. Рахатбая, А. Нарботина, Б. Акимбая, О.Серикбола.
13. Избирательный участок № 1016
Село Сегизбай, улица К. Курыкбаева №15, Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Салкынбельский сельский клуб.
Границы: село Сегизбай, улицы Ветераны Великой Отечественной Войны, К. Курыкбаева, Г. Титова, Мира, Абая, К. Омарова, Е. Исабаева, Байконыса, М.Маметовой.
14. Избирательный участок № 1017
Село Карабуйрат, улица Заречная №12, Коммунальное государственное учреждение "Карабуйратская средняя школа-сад".
Границы: село Карабуйрат, улицы Ветераны Великой Отечественной Войны, Тарбагатая, Жастар, Заречная.
15. Избирательный участок № 1018
Село Жанатилек, улица Бейбарыс султана №16 А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М. Ауэзова".
Границы: село Жанатилек, улицы А. Байтурсынулы, Кабанбай батыра, И. Панфилова, Кенесары хана, М. Горького, Джамбула, Алатау, М. Ауэзова, Ю. Гагарина, Абая, Алаколь, Бейбарыс султана, Ж.Аюбаева, Р. Кошқарбаева, А. Молдагуловой, Б. Момышулы, Окжетпес, Б.Дуйсенбаева.

8. № 1011 сайлау учаскесі
Таскескен ауылы, Ж.Балғабаев көшесі №59/2, "Үржар колледж" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Таскескен ауылы, Үржар-Бахты тасжолының оңтүстік жағы, Ә. Молдағұлова көшесінен батыс жаққа, Қазақстан, Ж.Балғабаев, Қ.Қуанышева, Б.Момышұлы көшелері.
9. № 1012 сайлау учаскесі
Алтыншоқы ауылы, Д.Жұматаев көшесі №10, "Алтыншоқы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Алтыншоқы ауылы, "Жыланды" учаскесі, Берел, Д.Жұматаев, Мұзтау, Тұран, Алаш, Бұланты, Қазақстан, Ж.Садыбаев, Степная, Предгорненская, Г.Титов, Луговая, Ордабасы, Б.Есімханов көшелері.
10. № 1013 сайлау учаскесі
Лайбұлақ ауылы, М.Мұқаш көшесі №10Б, "Лайбұлақ орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Лайбұлақ ауылы, М.Мұқаш, Қазақстан, Береговая, Ертіс, Байқоңыр, Заречная, Школьная көшелері.
11. №1014 сайлау учаскесі
Текебұлақ ауылы, М.Айкешов көшесі №3, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Текебұлақ ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Текебұлақ ауылы, М.Айкешев көшесі.
12. № 1015 сайлау учаскесі
Айтбай ауылы, О.Серікбол көшесі №30Б, "Тұрсабеков атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Айтбай ауылы, Қ.Молдағали, Абай, Ю.Гагарин, А.Рахатбай, А.Нарботин, Б.Әкімбай, О.Серікбол көшелері.
13. № 1016 сайлау учаскесі
Сегізбай ауылы, Қ.Құрықбаев көшесі №15, Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынфилиалы, Салқынбел ауылдық клубы.
Шекаралары: Сегізбай ауылы, Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері, Қ.Құрықбаев, Г.Титов, Мир, Абай, Қ.Омаров, Е.Исабаев, Байқоныс, М.Мәметова көшелері.
14. № 1017 сайлау учаскесі
Қарабұйрат ауылы, Заречная көшесі №12, "Қарабұйрат орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарабұйрат ауылы, Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері, Тарбағатай, Жастар, Заречная, көшелері.
15. № 1018 сайлау учаскесі
Жаңа тілек ауылы, Бейбарыс сұлтан көшесі № 16А, "М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаңа тілек ауылы, А.Байтұрсынұлы, Қабанбай батыр, И.Панфилов, Кенесары хан, М.Горький, Жамбыл, Алатау, М.Әуезов, Ю.Гагарин, Абай, Алакөл, Бейбарыс сұлтан, Ж.Аюбаев, Р.Қошқарбаев, Ә.Молдағұлова, Б.Момышұлы, Оқжетпес, Б.Дүйсенбаев көшелері.

16. Избирательный участок № 1019
Село Тасарык, улица Н.Байкенова №20, Коммунальное государственное учреждение "Тасарыкская основная школа".
Границы: село Тасарык, улицы А. Иманова, Жанатлекская, С. Сейфуллина, Н.Байкенова, Джамбула, Жидебая.
17. Избирательный участок № 1020
Село Жогаргы Егинсу, улица Д. Жунусулы №16 А, Коммунальное государственное учреждение "Егинсуйская средняя школа-сад".
Границы: село Жогаргы Егинсу, улицы А. Найманбаева, Абая, М. Ауэзова, Д. Жунусулы, Желтоксана, Кабанбая, Ж. Байгульжина, Б.Байсабырова, К. Байгабылова, О. Куанышева, С. Кирова.
18. Избирательный участок № 1021
Село Егинсу, улица Ж. Аймауытова №17, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Ч. Валиханова".
Границы: село Егинсу, улицы М.Маметовой, С.Сейфуллина, Н. Баизова, М.Ауэзова, А.Байтурсынова, Шакарима, Ж. Аймауытова, Жастар, Сулеймен би.
19. Избирательный участок № 1022
Село Жанай, улица Кабанбая №41 А, Коммунальное государственное учреждение "Жанайская средняя школа-сад"
Границы: село Жанай, улицы Толе би, К. Рыскулбекова, Д. Конаева, М.Маметовой, Абая, Жастар, Желтоксана, Кабанбая.
20. Избирательный участок № 1023
Село Акжар, улица Б.Турлыханова №65, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Б.Турлыханова".
Границы: село Акжар, улицы К. Байсеитовой, Ж. Жынгылбаева, Б. Момышулы, Б. Турлыханова, Жениса, Ер-Кабанбая, М. Ауэзова, А. Иманова, С. Сейфуллина, Жастар, проспект Абылайхана.
21. Избирательный участок № 1024
Село Карамоил, улица Абая №5, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Карамоил.
Границы: село Карамоил, улицы Ч. Валиханова, Т. Рыскулова, Д. Нурпеисовой, Абая, Набережная.
22. Избирательный участок № 1025
Село Амангельды, улица М. Жумабаева № 5, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Амангельды.
Границы: село Амангельды, улицы К. Сагырбаева, Ы. Алтынсарина, Западная, Ардагерлер, М.Жумаева.
23. Избирательный участок № 1026
Село Урджар, проспект Абылайхана №220 А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Абылайхана".
Границы: село Урджар, проспект Абылайхана, улицы П. Морозова, О. Альжанова, Н. Щорса, Мира, М. Собко, Первомайская, Б. Жумагулова, автоколонна, микрорайон Самал.
24. Избирательный участок № 1027
Село Урджар, улица Кабанбая № 98, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Жансугурова".
Границы: село Урджар, улицы Ч. Валиханова, О. Джандосова, Шынкожа, А. Чехова, А. Байтурсынова, Джамбула, М. Дулатова, Тарбагатая, Омарбековы, Есил, Короткая, Алматинская, Ертис, А. Алхана, М. Хасенова, А. Найманбаева, Сырым батыра, Степная, проспект Абылайхана.

16. № 1019 сайлау учаскесі
Тасарық ауылы, Н.Байкенов көшесі №20, "Тасарық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тасарық ауылы, А.Иманов, Жаңатілек, С.Сейфуллин, Н.Байкенов, Жамбыл, Жидебай көшелері.
17. № 1020 сайлау учаскесі
Жоғары Егінсу ауылы, Д.Жүнісұлы көшесі №16А, "Егінсу орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жоғары Егінсу ауылы, Ә.Найманбаев, Абай, М.Әуезов, Д.Жүнісұлы, Желтоқсан, Қабанбай, Ж.Байгульжин, Б.Байсабыров, Қ.Байғабылов, О.Қуанышев, С.Киров көшелері.
18. № 1021 сайлау учаскесі
Егінсу ауылы, Ж.Аймауытов көшесі №17, "Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Егінсу ауылы, М.Мәметова, С.Сейфуллин, Н.Баизов, М.Әуезов, А.Байтұрсынов, Шәкәрім, Ж.Аймауытов, Жастар, Сүлеймен би, көшелері.
19. № 1022 сайлау учаскесі
Жанай ауылы, Қабанбай көшесі №41А, "Жанай орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жанай ауылы, Төле би, Қ.Рысқұлбеков, Д.Қонаев, М.Мәметова, Абай, Жастар, Желтоқсан, Қабанбай көшелері.
20. № 1023 сайлау учаскесі
Ақжар ауылы, Б.Тұрлыханов көшесі №65, "Б.Тұрлыханов атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақжар ауылы, Қ.Байсеитова, Ж.Жыңғылбаев, Б.Момышұлы, Б.Тұрлыханов, Жеңіс, Ер Қабанбай, М.Әуезов, А.Иманов, С.Сейфуллин, Жастар көшелері, Абылайхан даңғылы.
21. № 1024 сайлау учаскесі
Қарамойыл ауылы, Абай көшесі №5, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарамойыл ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Қарамойыл ауылы, Ш.Уәлиханов, Т.Рысқұлов, Д.Нүрпейісова, Абай, Набережная көшелері.
22. № 1025 сайлау учаскесі
Амангелді ауылы, М.Жұмабаев көшесі №5, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амангелді ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Амангелді ауылы, Қ.Сағырбаев, Ы.Алтынсарин, Западная, Ардагерлер, М.Жұмаев көшелері.
23. № 1026 сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы №220А, "Абылайхан атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы, П.Морозов, О.Әлжанов, Н.Щорс, Мир, М.Собко, Первомайская, Б.Жұмағұловкөшелері, автоколонна, Самал мөлтек ауданы.
24. № 1027 сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Қабанбай көшесі №98, "Жансүгіров атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Ш.Уалиханов, О.Жандосов, Шыңқожа, А.Чехов, А.Байтұрсынов, Жамбыл, М.Дулатов, Тарбағатай, Омарбековтер, Есіл, Короткая, Алматинская, Ертіс, Ә.Әлхан, М.Хасенов, Ә.Найманбаев, Сырым батыр, Степная көшелері, Абылайхан даңғылы.

25. Избирательный участок № 1028
Село Урджар, улица Т.Шевченко №25, Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Урджарского района" департамента образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: село Урджар, улицы О. Альжанова, А. Чехова, А. Молдагуловой, М. Хасенова, Т. Шевченко, Шынкожа, В. Колесникова, Наурызбая, И. Джансугурова, Б. Момышулы, М. Габдуллина.
26. Избирательный участок № 1029
Село Урджар, проспект Абылайхана №145, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстаной области, врачебная амбулатория № 3.
Границы: село Урджар, улицы Абая, О. Джандосова, В. Старокожева, Кабанбая, Шынкожа, К.Игенбаева, К. Щепина, С. Сейфуллина, Ш. Кудайбердиева, Курмангазы, Н. Некрасова, проспект Абылайхана.
27. Избирательный участок № 1030
Село Урджар, проспект Абылайхана № 105, Здание Республиканского государственного учреждения "Урджарское районное управление казначейства департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области комитета казначейства Министерства Финансов Республики Казахстан".
Границы: село Урджар, улицы Р.Белеуханова, П. Шмидта, А. Воронкова, В. Комарова, Улытау, Ю. Гагарина, С. Сейфуллина, Курмангазы, Шынкожа, А. Семушкиной, К.Маркса, Н. Гоголя, проспект Абылайхана.
28. Избирательный участок № 1031
Село Урджар, улица С.Сейфуллина №63, Учреждение образования "Урджарский районный профессионально-технический учебный центр" Республиканского общественного объединения "Отан".
Границы: село Урджар, улицы Р.Тургамбаева, Жидебая, В. Маяковского, Междуречная, О. Кебисбаева, Г. Титова, М. Ауэзова, В. Белинского, Казыбек би, С. Сейфуллина, С. Челюскина, В. Чкалова, Урджару 80 лет, Северная.
29. Избирательный участок № 1032
Село Урджар, улица А. Панкратова №14, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Б. Момышулы".
Границы: село Урджар, улицы И. Павлова, А. Панкратова, А. Воронкова, П. Кобозева, Ю. Гагарина, Р. Белеуханова, Т. Рыскулова, М. Жумабаева, А. Маргулана, Акку, Е. Брусиловского, А. Семушкиной, Кажимукана, Б. Ерзаковича, Аль-Фараби, Н. Гоголя, В. Чкалова, С. Челюскина, проспект Абылайхана.
30. Избирательный участок № 1033
Село Урджар, улица Ю. Гагарина №121, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа- сад имени Абая".
Границы: село Урджар, улицы Алдияр, Жалын, А. Асфандиярова, И. Мичурина, М. Маметовой, С. Сейфуллина, А. Семушкиной, Бухар-Жырау, Р. Белеуханова, Ю. Гагарина, К. Щепина, А. Воронкова, М. Лермонтова, У. Барлыкбаева, К. Сарсекова.

25. № 1028 сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Т.Шевченко көшесі №25, Шығыс Қазақстан Облысы білім басқармасы, "Үржар аудандық педагогикалық-психологиялық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, О.Әлжанов, А.Чехов, Ә.Молдағұлова, М.Хасенов, Т.Шевченко, Шыңқожа, В.Колесников, Наурызбай, І.Жансүгіров, Б.Момышұлы, М.Ғабдуллин көшелері.
26. № 1029 сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы №145, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, № 3 дәрігерлік амбулатория.
Шекаралары: Үржар ауылы, Абай, О.Жандосов, В.Старокожев, Қабанбай, Шыңқожа, Қ.Игенбаев, К.Щепин, С.Сейфуллин, Ш.Құдайбердиев, Құрманғазы, Н.Некрасов көшелері, Абылайхан даңғылы.
27. № 1030 сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы №105, Қазақстан Республикасының Қаржы Министрлігінің қазынашылық комитетінің "Шығыс Қазақстан обылысы бойынша қазынашылық департаментінің Үржар аудандық қазынашылық басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Үржар ауылы, Р.Белеуханов, П.Шмидт, А.Воронков, В.Комаров, Ұлытау, Ю.Гагарин, С.Сейфуллин, Құрманғазы, Шыңқожа, А.Семушкина, К.Маркс, Н.Гоголь көшелері, Абылайхан даңғылы.
28. № 1031 сайлау учаскесі
Үржар ауылы, С.Сейфуллин көшесі №63, Республикалық "Отан" қоғамдық бірлестігінің "Үржар аудандық кәсіби-техникалық оқу орталығы" білім беру мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Р.Тұрғамбаев, Жидебай, В.Маяковский, Междуречная, О.Кебисбаев, Г.Титов, М.Әуезов, В.Белинский, Қазыбек би, С.Сейфуллин, С.Челюскин, В.Чкалов, Үржарға 80 жыл, Северная көшелері.
29. № 1032 сайлау учаскесі
Үржар ауылы, А.Панкратов көшесі №14, "Б.Момышұлы атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, И.Павлов, А.Панкратов, А.Воронков, П.Кобозев, Ю.Гагарин, Р.Белеуханов, Т.Рысқұлов, М.Жұмабаев, Ә.Марғұлан, Аққу, Е.Брусиловский, А.Семушкина, Қажымұқан, Б. Ерзакович, Әл-Фараби, Н.Гоголь, В.Чкалов, С.Челюскин көшелері, Абылайхан даңғылы.
30. № 1033 сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Ю.Гагарин №121, "Абай атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Алдияр, Жалын, Ә.Асфандияров, И.Мичурин, М.Мәметова, С.Сейфуллин, А.Семушкина, Бұхар-Жырау, Р.Белеуханов, Ю.Гагарин, К.Щепин, А.Воронков, М.Лермонтов, Ү.Барлықбаев, К.Сарсеков көшелері.

31. Избирательный участок № 1034
Село Урджар, улица Олжаева № 1, Урджарское сельское отделение почтовой связи № 3, Урджарского районного узла почтовой связи Восточно-Казахстанского областного филиала, акционерное общество "Казпочта"
Границы: село Урджар, улицы Ы. Алтынсарина, В. Недоступова, Овода, А. Олжаева, Б. Сандыбаева, Абая, Богембая, В. Старокожева, А. Гайдара, М. Горького, Кабанбая.
32. Избирательный участок № 1035
Село Урджар, проспект Абылайхана №128, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" на праве оперативного управления акимата Урджарского района.
Границы: село Урджар, улицы Кабанбая, В. Старокожева З. Космодемьянской, Н. Борцова, Есил, Ж. Жумадилова, Алтайская, Ш. Кудайбердиева К. Игенбаева, Т. Рыскулова, Джамбула, О. Жандосова, Х. Мухаметкаримова, Абая, А. Пушкина, Т. Айгожина, Мамыра, проспект Абылайхана.
33. Избирательный участок № 1036
Село Кызылту, улица С. Суртаева № 39А, Коммунальное государственное учреждение "Кишкенетауская средняя школа".
Границы: село Кызылту, улицы Жанибека, Абая, Ю. Гагарина, О. Курмана, С. Суртаева.
34. Избирательный участок № 1037
Село Бургон, улица Центральная № 56, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Бургон.
Границы: село Бургон, улица Центральная.
35. Избирательный участок № 1038
Село Бестерек, улица Мира №40, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад и пришкольным интернатом имени М. Хасенова".
Границы: село Бестерек, улицы М. Ауэзова, Абая, Мира, Ветераны, А. Байтурсынова, Ю. Гагарина, Б. Момышулы, Т. Аубакирова.
36. Избирательный участок № 1039
Село ЕрКабанбай, улица Кудайбердиева № 23, Коммунальное государственное учреждение "Ер Кабанбайская средняя школа-сад".
Границы: село ЕрКабанбай, улицы Абая, М. Ауэзова, Б. Толегеновой, А. Кашаубаева, Ш. Кудайбердиева, Б.Момышулы.
37. Избирательный участок № 1040
Село Казымбет, улица М. Ауэзова № 1, Коммунальное государственное учреждение "Казымбетская средняя школа-сад".
Границы: село Казымбет, улицы К. Рыскулбекова, Т. Рыскулова, М. Ауэзова, Р. Кошкарбаева.
38.Избирательный участок № 1041
Село Баркытбел, И. Панфилова№6Д, Коммунальное государственное учреждение "Баркытбельская средняя школа".
Границы: село Баркытбел, улицы Ю. Гагарина, Ч. Валиханова, Советская, Краснопартизанская, Мира, И. Панфилова, Юбилейная, М. Ауэзова.
39. Избирательный участок № 1042
Село Батпакты, улица Октябрьская №38, Коммунальное государственное учреждение "Батпактинская основная школа".
Границы: село Батпакты, улицы Подгорная, Октябрьская, Колхозная.

31. № 1034 сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Ә.Олжаев көшесі №1, Шығыс Қазақстан облыстық "Қазпошта" акционерлік қоғамының филиалы, Үржар аудандық пошта байланыс торабы, Үржар ауылдық № 3пошта байланыс бөлімшесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Ы.Алтынсарин, В.Недоступов, Овод, Ә.Олжаев, Б.Сандыбаев, Абай, Бөгембай, В.Старокожев, А.Гайдар, М.Горький, Қабанбай көшелері.
32. № 1035 сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 128, Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекаралары: Үржар ауылы, Қабанбай, В. Старокожев, З. Космодемьянская, Н. Борцов, Есіл, Ж. Жұмаділов, Алтай, Ш. Құдайбердиев, Қ. Игенбаев, Т. Рысқұлов, Жамбыл, О. Жандосов, Х. Мұхаметкаримов, Абай, А. Пушкин, Т. Айғожин, Мамыр көшелері, Абылайхан даңғылы.
33. № 1036 сайлау учаскесі
Қызылту ауылы, С.Сұртаев көшесі №39А, "Кішкенетау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қызылту ауылы, Жәнібек, Абай, Ю.Гагарин, О.Құрман, С.Сұртаев көшелері.
34. № 1037 сайлау учаскесі
Бұрған ауылы, Орталық №56, "Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бұрған ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Бұрған ауылы, Орталықкөшесі.
35. № 1038 сайлау учаскесі
Бестерек ауылы, Мир көшесі №40, "М.Хасенов атындағы орта мектеп-бақша және мектеп жанындағы интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бестерек ауылы, М.Әуезов, Абай, Мир, Ардагерлер, А.Байтұрсынов, Ю.Гагарин, Б.Момышұлы, Т.Әубәкіров көшелері.
36. № 1039 сайлау учаскесі
Ер Қабанбай ауылы, Ш.Құдайбердиев көшесі №23, "Ер Қабанбай орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ер Қабанбай ауылы, Абай, М.Әуезов, Б.Төлегенова, Ә.Қашаубаев, Ш.Құдайбердиев, Б.Момышұлы көшелері.
37. № 1040 сайлау учаскесі
Қазымбет ауылы, М.Әуезов көшесі №1, "Қазымбет орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қазымбет ауылы, Қ.Рысқұлбеков, Т.Рысқұлов, М.Әуезов, Р.Қошқарбаев көшелері.
38. № 1041 сайлау учаскесі
Барқытбел ауылы, И.Панфилов көшесі №6Д, "Барқытбел орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Барқытбел ауылы, Ю.Гагарин, Ш.Уәлиханов, Советская, Краснопартизанская, Мир, И.Панфилов, Юбилейная, М.Әуезов көшелері.
39. № 1042 сайлау учаскесі
Батпақты ауылы, Октябрьская көшесі №38, "Батпақты негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Батпақты ауылы, Подгорная, Октябрьская, Колхозная көшелері.

40. Избирательный участок № 1043
Село Некрасовка, улица Садовая №2 А, Коммунальное государственное учреждение "Некрасовская средняя школа-сад".
Границы: село Некрасовка, улицы Абая, М. Калинина, Партизанская, Садовая, К. Маркса, Трактовая.
41. Избирательный участок №1044
Село Благодатное, улица В. Ленина №51, Коммунальное государственное учреждение "Теректинская основная школа".
Границы: село Благодатное, улицы В. Ленина, А. Островского.
42. Избирательный участок № 1045
Село Науалы, улица Р.Оразгали №4, Коммунальное государственное учреждение "Науалинская средняя школа".
Границы: село Науалы, северная сторона села, улицы О. Рахметова Х. Казбекова, Ч. Валиханова, А. Байтурсынова, Кабанбая, Наурыза, А. Молдагуловой, Р. Мукашбека, Абая, Р.Оразгали, Бокенши, К. Байсеитовой, И. Есенберлина, Желтоксана, К. Рыскулбекова.
43. Избирательный участок № 1046
Село Науалы, улица Т. Бигельдинова № 1А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Койшыбая Толеубекова".
Границы: село Науалы, юго-западная сторона села, улицы О. Рахметова, Г. Муратбаева, Бухар-Жырау, Т. Бигельдинова, М. Ауэзова, Л. Усатова, Абылайхана, М. Макатаева, Амангельды, Богенбая, Байкенже, Шакарима, Акылжана.
44. Избирательный участок № 1047
Село Малак, улица Амангельды, Малакский сельский клуб.
Границы: село Малак, улицы Амангельды, М. Маметовой, Аль-Фараби.
45.Избирательный участок № 1048
Село Колденен, улица Ардагерлер №43 А, Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Колдененский сельский клуб.
Границы:село Колденен, улицы Набережная, Би Боранбая, О. Молдагажыулы, Школьная, Ардагерлер, М. Макатаева, Б. Момышулы, Абая, А. Молдагуловой, Степная, М. Ауэзова.
46. Избирательный участок № 1049
Село Кокозек, улица Абая №71, Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Кокозекский сельский клуб.
Границы: село Кокозек, улицы Абая, К. Кайсенова, И. Панфилова, Амангельды, К. Сатпаева, М. Маметовой, Жаланашская, Н. Гастелло, Джамбула, Кабанбая, Б. Момышулы, С. Байжарасова, А. Молдагуловой, А. Матросова, Тарбагатая.
47. Избирательный участок № 1050
Село Ельтай, улица Бухар №74, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени К.Игенбаева".
Границы: село Ельтай, улицы Бухар, Ж. Даниярова, Абая, М. Маметовой, А. Молдагуловой, Б. Майлина, М. Уалханулы, М. Ауэзова, Кабанбая, Шаянбая, Ы. Алтынсарина, Самратбека, Джамбула, Амангельды, Т. Рыскулова, Д. Имангожина, С. Сейфуллина, И. Жансугурова.

40. № 1043 сайлау учаскесі
Некрасовка ауылы, Садовая көшесі №2А, "Некрасовка орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Некрасовка ауылы, Абай, М.Калинин, Партизанская, Садовая, К.Маркс, Трактовая көшелері.
41. № 1044 сайлау учаскесі
Благодатное ауылы, В.Ленин көшесі №51, "Теректі негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Благодатное ауылы, В.Ленин, А.Островский көшелері.
42. № 1045 сайлау учаскесі
Науалы ауылы, Р.Оразғали көшесі №4, "Науалы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Науалы ауылы, ауылдың солтүстік жағы, О.Рахметов Х. Қазбеков, Ш.Уәлиханов, А.Байтұрсынов, Қабанбай, Наурыз, Ә.Молдағұлова, Р.Мұқашбек, Абай, Р.Оразғали, Бөкенші, К.Байсеитова, І.Есенберлі, Желтоқсан, Қ.Рысқұлбеков көшелері.
43. № 1046 сайлау учаскесі
Науалы ауылы, Т.Бигельдинов көшесі №1А, "Қойшыбай Төлеубеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Науалы ауылы, ауылдың оңтүстік-батыс жағы, О.Рахметов, Ғ.Мұратбаев, Бұхар жырау, Т.Бигельдинов, М.Әуезов, Л.Усатов, Абылайхан, М.Мақатаев, Амангелді, Бөгенбай, Байкенже, Шәкәрім, Ақылжан көшелері.
44. №1047 сайлау учаскесі
Малақ ауылы, Амангелді көшесі, Малақ ауылдық клубы.
Шекаралары: Малақ ауылы, Амангелді, М.Маметова, Әл-Фараби көшелері.
45. № 1048 сайлау учаскесі
Көлденең ауылы, Ардагерлер көшесі №43А, Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Көлденең ауылдық клубы.
Шекаралары: Көлденең ауылы, Набережная, Би Боранбай, О.Молдағажыұлы, Школьная, Ардагерлер, М.Мақатаев, Б.Момышұлы, Абай, Ә.Молдағұлова, Степная, М.Әуезов көшелері.
46. № 1049 сайлау учаскесі
Көкөзек ауылы, Абай көшесі №71, Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Көкөзек ауылдық клубы.
Шекаралары: Көкөзек ауылы, Абай, Қ.Қайсенов, И.Панфилов, Амангелді, Қ.Сәтпаев, М.Мәметова, Жалаңаш, Н.Гастелло, Жамбыл, Қабанбай, Б.Момышұлы, С.Байжарасов, Ә.Молдағұлова, А.Матросов, Тарбағатай көшелері.
47. № 1050 сайлау учаскесі
Елтай ауылы, Бұхар көшесі №74, "Қ.Игенбаев атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Елтай ауылы, Бұхар, Ж.Данияров, Абай, М.Мәметова, Ә.Молдағұлова, Б.Майлин, М.Уалханұлы, М.Әуезов, Қабанбай, Шаянбай, Ы.Алтынсарин, Самратбек, Жамбыл, Амангелді, Т.Рысқұлов, Д.Иманғожин, С.Сейфуллин, І.Жансүгіров көшелері.

48. Избирательный участок № 1051
Село Маканчи, улица А. Найманбаева №155, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Сейфуллина".
Границы: село Маканчи, улицы Б. Майлина (четная сторона), А. Найманбаева (нечетная сторона), полностью улицы Е. Сагимбекова, А. Огизбаева, С. Талмурзина, Амангельды, Ж. Байботанова, М. Габдуллина, И. Жансугурова, А. Чехова, Кажимукана, Жас-Кайрат, Абая, Джамбула, Т. Доненбекова, О. Биболова, северные и западные стороны села.
49. Избирательный участок № 1052
Село Маканчи, улица А. Татиева №62, Восточно-Казахстанская областная дирекция телекоммуникации, филиал акционерного общества "Казахтелеком" Урджарский районный узел телекоммуникации.
Границы: село Маканчи, с четной стороны улицы А. Найманбаева, до улицы А. Бапсанова, восточная сторона до речки Маканчинка и южная сторона села полностью, улицы Т. Абеева, С. Ибрагимова, Т. Жаканбаева, Ж. Кудерина, А. Татиева, Кабанбая, Н. Каспакова, Ф. Озмителя, А. Кашаубаева, М. Горького, А. Саржанова.
50. Избирательный участок №1053
Село Маканчи, улица Кабанбая №63, Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Маканчинский сельский клуб.
Границы: село Маканчи, северные и южные сторонысела полностью, до улицы А. Огизбаева, улицы Е. Сагимбекова (четная сторона), А. Найманбаева (нечетная сторона), Т. Жаканбаева, М.Горького, С. Ибрагимова, А.Кашаубаева, Ф. Озмителя, М. Архатбаева, Н. Каспакова, А. Бапсанова, Кабанбая.
51. Избирательный участок № 1054
Село Маканчи, улица Абая № 1, Коммунальное государственное учреждение "Маканчинская средняя школа-сад".
Границы:село Маканчи, северные и южные стороны села полностью, улицы Е.Сагимбекова (нечетная сторона), Б. Майлина (нечетная сторона), Абая, Т. Доненбекова, Джамбула, Шынкожа, Жертвам поличических репресии, Т. Сапина, М. Горького, Т. Жаканбаева, С. Ибрагимова, Кабанбая, Ф. Озмителя, Н. Каспакова, А. Бапсанова, Шамшырак.
52. Избирательный участок №1055
Село Маканчи, улица А. Найманбаева №191, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области.
Границы: село Маканчи, от улицы А. Найманбаева до улицы А. Бапсанова, восточная сторона до речки Маканчинка и северная сторона села полностью, улицы А. Саржанова, Ж. Кудерина, Т. Абеева, А. Татиева, Т. Токтарова, Р. Толеубекова, А. Огизбаева, С. Талмурзина.
53. Избирательный участок № 1056
Село Маканчи, улица Кабанбая № 10,Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, врачебная амбулатория "Акжол" №1.
Границы: село Маканчи, нечетная сторона улицы Кабанбая, до речки Маканчинка, южные и восточные стороны села до парка "Кабанбай", улицы С. Сапарова, Р. Берикболова, С. Бейсекенова, А. Кашаубаева, Кайнар, Т. Сагиева, Кабанбая

48. № 1051 сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесі №155, "Сейфуллин атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Б.Майлин (жұп жағы), Ә.Найманбаев (тақ жағы) толығымен, Е.Сағымбеков, А.Өгізбаев, С.Талмұрзин, Амангелді, Ж.Байботанов, М.Ғабдуллин, І.Жансүгіров, А.Чехов, Қажымұқан, Жас-Қайрат, Абай, Жамбыл, Т.Дөненбеков, Ө.Биболов көшелері, ауылдың солтүстік және батыс жақтары.
49. № 1052 сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, А.Татиев көшесі №62, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы, Шығыс Қазақстан облыстық телекоммуникация дирекциясы, Үржар аудандық өндірістік телекоммуникация торабы.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесінен (жұп жағы) А. Бапсанов көшесіне дейін, Мақаншы өзеніне дейін шығыс жағы және ауылдың оңтүстік жағы толығымен, Т.Әбеев, С.Ибрагимов, Т.Жақанбаев, Ж.Күдерин, А.Татиев, Қабанбай, Н.Қаспақов, Ф.Озмитель, Ә.Қашаубаев, М.Горький, А.Саржанов көшелері.
50. № 1053 сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі №63, Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Мақаншы ауылдық клубы.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, А. Өгізбаев көшесіне дейін ауылдың солтүстік жағы және оңтүстік жағы толығымен, Е.Сағымбеков (жұп жағы), Ә.Найманбаев (тақ жағы), Т.Жақанбаев, М.Горький, С.Ибрагимов, Ә.Қашаубаев, Ф.Озмитель, М.Архатбаев, Н.Қаспақов, А.Бапсанов, Қабанбай көшелері.
51. № 1054 сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Абай көшесі №1, "Мақаншы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, ауылдың солтүстік жағы және оңтүстік жағы толығымен Е.Сағымбеков (тақ жағы), Б.Майлин (тақ жағы), Абай, Т.Дөненбеков, Жамбыл, Шынқожа, Саяси-қуғын сүргін құрбандары, Т.Сапин, М.Горький, Т.Жақанбаев, С.Ибрагимов, Қабанбай, Ф.Озмитель, Н.Қаспақов, А.Бапсанов, Шамшырақ көшелері.
52. № 1055 сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесі №191, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесінен А.Бапсанов көшесіне дейін, Мақаншы өзенінің шығыс жағы және ауылдың солтүстік жағы
толығымен, А.Саржанов, Ж.Күдерин, Т.Әбеев, А.Тәтиев, Т.Тоқтаров, Р.Төлеубеков, А.Өгізбаев, С.Талмұрзин көшелері.
53. № 1056 сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі №10, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, №1 "Ақжол" дәрігерлік амбулаториясы.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесінің тақ жағы, Мақаншы өзеніне дейін, ауылдың оңтүстік жағы және шығыс жағы "Қабанбай" саябағына дейін, С.Сапаров, Р.Берікболов, С.Бейсекенов, Ә.Қашаубаев, Қайнар, Т.Сағиев, Қабанбай көшелері.

54. Избирательный участок 1057
Село Маканчи, улица Р. Берикболова № 46А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Найманбая".
Границы: село Маканчи, северные и восточные стороны села до парка "Победы", улицы Кабанбая (квартирный дом), Р. Берикболова, О. Аргымбекова, С. Бейсекенова, Т. Сагиева, Каганат, М. Лермонтова, Т.Шакенова, Аль-Фараби, Ч. Валиханова, А. Жангельдина, И. Панфилова, Казанат, М. Ауэзова, Астана, Береке.
55. Избирательный участок № 1058
Село Каратума, улица Абая №71, Коммунальное государственное учреждение "Каратуминская средняя школа-сад".
Границы: село Каратума, улицы Наурыза, Джамбула, А. Найманбаева, Абая, Кабанбая, Шынкожа.
56. Избирательный участок № 1059
Село Каратал, улица Жениса №1 А, Коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа-сад".
Границы: село Каратал, улицы Ардагер, Бейбитшилик, Шынкожа, А. Байтурсынова, Жастар, Жениса, Б. Момышулы, Кабанбая.
57. Избирательный участок № 1060
Село Бекет, улица Кабанбая №12, Коммунальное государственное предприятие "Маканчи" акимата Урджарского района.
Границы: село Бекет, улицы Кабанбая, Б. Момышулы, Богенбая, А. Найманбаева, Боранбая.
58. Избирательный участок № 1061
Село Бугыбай, улица Кабанбая №2, Коммунальное государственное учреждение "Бугыбайская основная школа".
Границы: сел Бугыбай и Атыгай, улицы Наурыза, Кабанбая.
59. Избирательный участок № 1062
Село Коктал, улица Кенеса №34 Б, Коммунальное государственное учреждение "Коктальскаясредняя школа".
Границы: село Коктал, улицы Амангельды, А. Кашаубаева, Абая, Кенеса, Бейбитшилик, А. Чожикова, А. Найманбаева.
60. Избирательный участок № 1063
Село Келдимурат, улица Алаш №27, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Байтурсынова".
Границы: село Келдимурат, улицы Б. Ибраева, Алаш, Енбекши, Улан, Жулдыз, Байтерек, Жагалау, Ушконыр, Найзакара, Кулагер.
61. Избирательный участок № 1064
Село Кызыл жулдыз, улица Набережная №11, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстаной области, медицинский пункт села Кызыл жулдыз.
Границы: село Кызыл жулдыз, улицы Баркытбель, Набережная.
62. Избирательный участок № 1065
Село Коктерек, улица Кабанбая №50, Коммунальное государственное учреждение "Коктерекская средняя школа-сад".
Границы: село Коктерек, улицы С. Шакенулы, А. Найманбаева, Абая, Б. Момышулы, А. Молдагуловой, М. Маметовой, Кабанбая, М. Ауэзова, А. Иманова, Шынкожа, Наурыза, Ы. Алтынсарина, Омира, Джамбула, Бейбитшилик.

54. № 1057 сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Р.Берікболов көшесі №46А, "Найманбай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, ауылдың солтүстік жағы және шығыс жағы "Жеңіс" паркіне дейін, Қабанбай (пәтер үй), Р.Берікболов, О.Арғымбеков, С.Бейсекенов, Т.Сағиев, Қағанат, М.Лермонтов, Т.Шакенов, Әл-Фараби, Ш.Уәлиханов, Ә.Жангелдин, И.Панфилов, Қазанат, М.Әуезов, Астана, Береке көшелері.
55. № 1058 сайлау учаскесі
Қаратұма ауылы, Абай көшесі № 71, "Қаратұма орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қаратұма ауылы, Наурыз, Жамбыл, Ә.Найманбаев, Абай, Қабанбай, Шыңқожа көшелері.
56. № 1059 сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, Жеңіс көшесі №1А, "Қаратал орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қаратал ауылы, Ардагер, Бейбітшілік, Шыңқожа, А.Байтұрсынов, Жастар, Жеңіс, Б.Момышұлы, Қабанбай көшелері.
57. № 1060 сайлау учаскесі
Бекет ауылы, Қабанбай көшесі №12, Үржар ауданы әкімдігінің "Мақаншы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекаралары: Бекет ауылы, Қабанбай, Б.Момышұлы, Бөгенбай, Ә.Найманбаев, Боранбай көшелері.
58. № 1061 сайлау учаскесі
Бұғыбай ауылы, Қабанбай көшесі №2, "Бұғыбай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бұғыбай және Атығай ауылдары, Наурыз, Қабанбай көшелері.
59. № 1062 сайлау учаскесі
Көктал ауылы, Кеңес көшесі №34Б, "Көктал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көктал ауылы, Амангелді, А.Қашаубаев, Абай, Кеңес, Бейбітшілік, А.Шөжіков, Ә.Найманбаев көшелері.
60. № 1063 сайлау учаскесі
Келдімұрат ауылы, Алаш көшесі №27, "А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Келдімұрат ауылы, Б.Ибраев, Алаш, Еңбекші, Ұлан, Жұлдыз, Бәйтерек, Жағалау, Үшқоңыр, Найзақара, Құлагер көшелері.
61. № 1064 сайлау учаскесі
Қызыл жұлдыз ауылы, Набережная көшесі №11, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Қызыл жұлдыз ауылының медициналық пункті.
Шекаралары: Қызыл жұлдыз ауылы, Барқытбел, Набережная көшелері.
62. № 1065 сайлау учаскесі
Көктерек ауылы, Қабанбай көшесі №50, "Көктерек орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көктерек ауылы, С.Шәкенұлы, Ә.Найманбаев, Абай, Б.Момышұлы, Ә.Молдағұлова, М.Мәметова, Қабанбай, М.Әуезов, А.Иманов, Шыңқожа, Наурыз, Ы.Алтынсарин, Өмір, Жамбыл, Бейбітшілік көшелері.

63. Избирательный участок № 1066
Село Кайынды, улица Бейбитшилик №46, Коммунальное государственное учреждение "Кайындинская средняя школа-сад".
Границы: село Кайынды, улицы Бейбитшилик, Тарбагатая.
64. Избирательный участок № 1067
Село Кызылбулак, улица Центральная №17, Коммунальное государственное учреждение "Кызылбулакская средняя школа".
Границы: село Кызылбулак, улицы Центральная, Кызылбулак, Танбалы.
65. Избирательный участок № 1068
Село Карабута, улица М. Ауэзова № 14, Коммунальное государственное учреждение "Карабутинская средняя школа".
Границы: село Карабута, участок "Мукур", "6-я бригада", "2-я бригада", улицы Абая, М. Ауэзова, Кабанбая, А. Найманбаева, Наурыза, Т. Рыскулова, Джамбула, К. Рыскулбекова, Сабаза.
66. Избирательный участок № 1069
Село Акшокы, А. Найманбаева №83, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Турагул Коныра".
Границы: село Акшокы, участки "Костобе", "Алтыбай","Узунбулак", улицы А. Найманбаева, Б. Момышулы, А. Жангельдина, М. Маметовой, А. Молдагуловой, Ж. Садуова, К. Мунайтпасова.
67. Избирательный участок № 1070
Село Подгорное, улица Кызгалдак № 14 Б, "Коммунальное государственное учреждение "Подгорненская основная школа".
Границы:село Подгорное, улицы Кызгалдак, Кырмызы, Кундызды.
68. Избирательный участок № 1071
Село Бахты, улица Кабанбая №1, Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Бахтинский сельский клуб.
Границы: село Бахты, восточная сторона села, улицы К. Идрышева, А. Иманова, М. Маметовой, М. Ауэзова, Ж. Сагимбаева, Коктума, Шекарашы.
69. Избирательный участок № 1072
Село Бахты улица Абылайхана №1 А, Коммунальное государственное учреждения "Бахтинская средняя школа-сад имени Бейсембая Сахариева".
Границы: село Бахты, западная сторона села, улицы Кокозек, А. Жангельдина, Абая, Ы. Алтынсарина, Р. Алпысбаева, Кабанбая, А. Найманбаева, Джамбула, Абылайхана, Ю. Гагарина, Богенбая, Б. Момышулы, К. Мадвакасова, М. Билялова.
70. Избирательный участок № 1073
Село Карабулак, улица А. Баекенова №25, Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Карабулакский сельский клуб.
Границы: село Карабулак, участки "Уали", "Кол карын", "Жулдыз","Шолпан", улицы Алаколь, Абая, Кабанбая, А. Найманбаева, А. Баекенова, Т. Есимбая, Бейбитшилик, М. Ауэзова, И. Жансугурова, Желтоксана, Сары-Арка, Б. Кенжалова, К. Кошекова.
71. Избирательный участок № 1074
Село Барлык-Арасан, улица Абая №43, Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени М. Габдуллина".
Границы: село Барлык-Арасан, улица Абая.

63. № 1066 сайлау учаскесі
Қайыңды ауылы, Бейбітшілік көшесі №46, "Қайыңды орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қайыңды ауылы, Бейбітшілік, Тарбағатай көшелері.
64. № 1067 сайлау учаскесі
Қызылбұлақауылы, Орталық көшесі №17, "Қызылбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қызылбұлақ ауылы, Орталық, Қызылбұлақ, Таңбалы көшелері.
65. № 1068 сайлау учаскесі
Қарабұта ауылы, М.Әуезов көшесі №14, "Қарабұта орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарабұта ауылы, "Мүкір" учаскесі, "6-шы бригада", "2-шы бригада", Абай, М.Әуезов, Қабанбай, Ә.Найманбаев, Наурыз, Т.Рысқұлов, Жамбыл, Қ.Рысқұлбеков, Сабаз көшелері.
66. № 1069 сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы, Ә.Найманбай көшесі №83, "Тұрағұл Қоңыр атындағы орта мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақшоқы ауылы, "Қостөбе", "Алтыбай", "Ұзынбұлақ" учаскелері, Ә.Найманбаев, Б.Момышұлы, Ә.Жангелдин, М.Мәметова, Ә.Молдағұлова, Ж.Садуов, Қ.Мұңайтпасов көшелері.
67. № 1070 сайлау учаскесі
Подгорное ауылы, Қызғалдақ көшесі № 14Б, "Подгорная негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Подгорное ауылы, Қызғалдақ, Қырмызы, Құндызды көшелері.
68. № 1071 сайлау учаскесі
Бахты ауылы, Қабанбай көшесі №1, Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Бахты ауылдық клубы.
Шекаралары: Бахты ауылы, ауылдың шығыс жағы, Қ.Идрышев, А.Иманов, М.Мәметова, М.Әуезов, Ж.Сағымбаев, Көктұма, Шекарашы көшелері.
69. № 1072 сайлау учаскесі
Бахты ауылы, Абылайхан көшесі №1А, "Бейсембай Сахариев атындағы мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бахты ауылы, ауылдың батыс жағы, Көкөзек, Ә.Жангелдин, Абай, Ы.Алтынсарин, Р.Алпысбаев, Қабанбай, Ә.Найманбаев, Жамбыл, Абылайхан, Ю.Гагарин, Богенбай, Б.Момышұлы, К.Мадвакасов, М.Белялов көшелері.
70. № 1073 сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылы, А.Баекенов көшесі №25, "Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы", Қарабұлақ ауылдық клубы.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы, "Уәли", "Көл қарын", "Жұлдыз", "Шолпан" учаскелері. Алакөл, Абай, Қабанбай, Ә.Найманбаев, А.Баекенов, Т.Есімбай, Бейбітшілік, М.Әуезов, І.Жансүгіров, Желтоқсан, Сары-Арқа, Б.Кенжалов, Қ.Көшеков көшелері.
71. № 1074 сайлау учаскесі
Барлық-Арасан ауылы, Абай көшесі №43, "М. Ғабдуллин атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Барлық-Арасан ауылы, Абай көшесі.

72. Избирательный участок №1075
Село Кабанбай, улица М. Оспанова №6 Б, Коммунальное государственное учреждение "Жарбулакская средняя школа".
Границы: село Кабанбай, восточная сторона села и четная сторона улицы К. Чыбынтаевой.
73. Избирательный участок № 1076
Село Кабанбай, улица Е. Жумадилова №1, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Б. Майлина".
Границы: село Кабанбай, западная сторона села и нечетная сторона улицы К. Чыбынтаевой.
74. Избирательный участок № 1077
Село Маканчи, улица А. Найманбаева № 21.
Границы: село Маканчи, "Воинская часть 2086".
75. Избирательный участок № 1078
Село Кабанбай,улица Д. Конаева № 1 Г.
Границы: село Кабанбай, "Комендатура воинской части 2086".
76. Избирательный участок № 1079
Село Бахты, улица А. Иманова № 27.
Границы: село Бахты,"Комендатура воинской части 2086".
77. Избирательный участок № 1080
Село Акшокы.
Границы: село Акшокы "Комендатура воинской части 2086".
78. Избирательный участок № 1081
Село Акшокы.
Границы: село Акшокы, "Застава".

72. № 1075 сайлау учаскесі
Қабанбай ауылы, М.Оспанов көшесі №6Б, "Жарбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қабанбайауылы, ауылдың шығыс жағы және Қ.Чыбынтаева көшесінің жұп жағы.
73. № 1076 сайлау учаскесі
Қабанбайауылы, Е.Жумадилов көшесі №1, "Б.Майлин атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қабанбай ауылы ауылдың батыс жағы және Қ.Чыбынтаева көшесінің тақ жағы.
74. № 1077 сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесі №21.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, 2086 әскери бөлімшесі.
75. № 1078 сайлау учаскесі
Қабанбай ауылы, Д.Қонаев көшесі №1Г.
Шекаралары: Қабанбай ауылы,2086 әскери бөлімшесінің комендатурасы.
76. № 1079 сайлау учаскесі
Бақты ауылы, А.Иманова көшесі №27.
Шекаралары: Бахты ауылы,2086 әскери бөлімшесінің комендатурасы.
77. № 1080 сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы.
Шекаралары: Ақшоқы ауылы, 2086 әскери бөлімшесінің комендатурасы.
78. № 1081 сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы.
Шекаралары: Ақшоқы ауылы, Застава.