О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 марта 2019 года № 36/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 марта 2019 года № 5760. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2019 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/302-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5734) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-201, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 540 186 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 639 901 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 11 132 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 847 653 тысячи тенге;
2) затраты – 4 588 896 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 439,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 300,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 861 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 36/5-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 наурызда № 5760 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 48/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/302-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5734 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-19-201 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 4 540 186 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 639 901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 847 653 мың теңге;
2) шығындар – 4 588 896 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26 439,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30 300,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 861 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 75 149,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75 149,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 30 300 тысяч тенге;
погашение займов – 3 861 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 710,5 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 400 648 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 463 518 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год возврат целевых текущих трансфертов из нижестоящего бюджета за счет экономии, сложившейся по итогам 2018 года в сумме 561 тысяча тенге.";
в пункте 12:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 61 231 тысяча тенге, согласно приложению 5;";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) на капитальные расходы государственного органа в сумме 248 тысяч тенге, согласно приложению 13.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению;
дополнить приложением 13 к указанному решению, согласно приложению 3 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ж. Бектурсунов
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 75 149,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 149,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 30 300 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 861 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 710,5 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 400 648 мың тенге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 463 518 мың тенге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
мынадай мазмұндағы 11-1-тармағымен толықтырылсын:
"11-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2018 жылдың қорытындысы бойынша қалыптасқан үнемдеу есебінен төмен тұрған бюджеттен 561 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.";
12-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 5- қосымшаға сәйкес, қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету бойынша қызметтерге 61 231 мың теңге сомасында;";
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) 13-қосымшаға сәйкес, мемлекеттік органның күрделі шығындарына 248 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 13-қосымшасымен толықтырылсын.".
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Бектұрсынов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының