О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2019 года № 45/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 октября 2019 года № 6234. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2019 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-201, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 390 030,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 652 595 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 156,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 076 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 676 203 тысячи тенге;
2) затраты – 5 475 828,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 447 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 308 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 861 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 37 088 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 37 088 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 74 157 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 157 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 29 307,5 тысяч тенге;
погашение займов – 3 861 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 710,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қазандағы № 45/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 6234 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 48/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-201 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 5 390 030,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 652 595 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 156,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 076 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 676 203 мың теңге;
2) шығындар – 5 475 828,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 447 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 308 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 861 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 37 088 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 37 088 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 74 157 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74 157 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 29 307,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 861 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 710,5 мың теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 3 929 тысяч тенге.";
в пункте 12:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 67 525 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 1 262 тысячи тенге, согласно приложению 6;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 1000 тысяч тенге, согласно приложению 7;";
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) на капитальные расходы государственного органа в сумме 3 762 тысячи тенге, согласно приложению 13.";
приложения 1, 5, 6, 7 и 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии В. Геберт
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата

"6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 3 929 мың тенге сомасында бекітілсін.";
12-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес, қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 67 525 мың тенге сомасында;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 6-қосымшаға сәйкес, елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға 1 262 мың тенге сомасында;";
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) 7-қосымшаға сәйкес, елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға 1000 мың тенге сомасында;";
8) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"8) 13-қосымшаға сәйкес, мемлекеттік органның күрделі шығыстарына 3 762 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 және 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Геберт
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының

16709
2
ГУ "Аппарат акима Октябрьского сельского округа"
19395
3
ГУ "Аппарат акима Разинского сельского округа"
14713
4
ГУ "Аппарат акима Каменевского сельского округа"
16708
Итого
67525
Приложение 3 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 18 октября 2019 года
№ 45/6-VI
Приложение 6 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Распределение сумм на освещение улиц населенных пунктов
№ п/п
Наименование
программа 123008 (тысяч тенге)
1
ГУ "Аппарат акима Каменевского сельского округа"
1262
Итого
1262
Приложение 4 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 18 октября 2019 года
№ 45/6-VI
Приложение 7 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Распределение сумм на благоустройство и озеленение населенных пунктов
№ п/п
Наименование
программа 123011 (тысяч тенге)
1
ГУ "Аппарат акима Каменевского сельского округа"
1000
Итого
1000
Приложение 5 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 18 октября 2019 года
№ 45/6-VI
Приложение 13 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Распределение сумм на капитальные расходы государственного органа
№ п/п
Наименование
программа 123022 (тысяч тенге)
1
ГУ "Аппарат акима Волчанского сельского округа"

16709
2
"Октябрьский ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
19395
3
"Разинский ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
14713
4
"Каменевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
16708
Барлығы
67525
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 қазандағы
№ 45/6-VI шешіміне 3-қосымша
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне 6-қосымша
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға сомаларды бөлу
№ р/с
Атауы
123 008 бағдарлама (мың теңге)
1
"Каменевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
1262
Барлығы
1262
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 қазандағы
№ 45/6-VI шешіміне 4-қосымша
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне 7-қосымша
Елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға сомаларды бөлу
№ р/с
Атауы
123 011 бағдарлама (мың теңге)
1
"Каменевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
1000
Барлығы
1000
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 қазандағы
№ 45/6-VI шешіміне 5-қосымша
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне
13-қосымша
Мемлекеттік органның күрделі шығыстарын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге сомаларды бөлу
№ р/с
Атауы
123 022 бағдарлама (мың теңге)
1
"Волчанка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ