О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/2–VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2019-2021 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2019 года № 48/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2019 года № 6461. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 49/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.01.2020 № 49/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 22 ноября 2019 года № 47/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6354) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/2-VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-203, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 461 926 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 153 376 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 308 550 тысяч тенге;
2) затраты – 486 758 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 48/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 6461 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 49/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 13.01.2020 № 49/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 47/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6354 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-203 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 461 926 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –153 376 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 308 550 мың теңге;
2) шығындар – 486 758 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 832 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 832 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 832 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 731 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 316 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 118 415 тысяч тенге;
2) затраты – 148 788,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5057,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5057,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5057,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 660 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 443 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 18 217 тысяч тенге;
2) затраты – 43 564,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 904,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 904,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 904,5 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 832 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 832 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті сәйкесінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143 731 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 118 415 мың теңге;
2) шығындар – 148 788,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 057,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 057,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 057,5 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде
2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –40 660 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 443 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –18 217 мың теңге;
2) шығындар – 43 564,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 904,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 904,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 904,5 мың теңге.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"10. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 198 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 032 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30 166 тысяч тенге;
2) затраты – 40 069 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 871 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1871 тысяча, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 871 тысяча тенге.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Утвердить бюджет Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 667 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 742 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 366 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 559 тысяч тенге;
2) затраты – 56 092 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 425 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 425 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 425 тысяч тенге.";

"10. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде
2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –38 198 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 032 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –30 166 мың теңге;
2) шығындар – 40 069 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 871 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 871 мың теңге.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 667 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 742 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 366 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 559 мың теңге;
2) шығындар –56 092 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 425 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 425 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 425 мың теңге.";