О бюджете Шемонаихинского района на 2020-2022 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2020 года № 6489. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 60/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 393 703,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 093 572,5 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 9 588,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 122 907,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 167 635,5 тысяч тенге;
2) затраты - 7 883 278,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 182 660,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –188 474,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 814 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 9 848 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 9 848 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 662 387,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 662 387,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 526 254,8 тысяч тенге;
погашение займов – 5 814 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 141 946,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2020 № 59/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427).

2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 6489 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 60/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 60/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73,75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6427 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 7 393 703,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 093 572,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 588,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 122 907,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 167 635,5 мың теңге;
2) шығындар – 7 883 278,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 182 660,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 188 474,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 814 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 9 848 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 9 848 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 662 387,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
662 387,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 526 254,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 814 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 141 946,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 59/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020 - 2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6427 болып тіркелген) белгіленген аудан бюджетіне 2020 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзiнен ұсталатын кірістерден жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтерінің 100 пайыз мөлшерінде орындалуы қабылдансын.

3. Учесть в районном бюджете объем бюджетных субвенции, переданных из областного бюджета в бюджет района на 2020 год в сумме 3 382 079 тысяч тенге, на 2021 год в сумме 3 409 981 тысяча тенге и на 2022 год в сумме 3 420 869 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, поселков, сельских округов в сумме 648 798 тысяч тенге, в том числе:
город Шемонаиха - 356 686 тысяч тенге;
поселок Первомайский - 18 476 тысяч тенге;
поселок Усть-Таловка - 125 534 тысячи тенге;
Верх-Убинский сельский округ - 20 106 тысяч тенге;
Выдрихинский сельский округ - 23 240 тысяч тенге;
Волчанский сельский округ - 20 659 тысяч тенге;
Вавилонский сельский округ - 5 433 тысячи тенге;
Зевакинский сельский округ - 13 778 тысяч тенге;
Каменевский сельский округ - 10 363 тысячи тенге;
Октябрьский сельский округ - 23 357 тысяч тенге;
Разинский сельский округ - 31 166 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.04.2020 № 50/4-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года учесть гражданским служащим в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.04.2020 № 50/4-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 101 059 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.10.2020 № 57/6-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 54 890,9 тысяч тенге.

3. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген бюджеттік субвенция сомасының көлемі 2020 жылға 3 382 079 мың теңге, 2021 жылға 3 409 981 мың теңге және 2022 жылға 3 420 869 мың теңге болып ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 648 798 мың теңге сомасында аудандық маңызы бар қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделсін, оның ішінде:
Шемонаиха қаласы – 356 686 мың теңге;
Первомайский кенті – 18 476 мың теңге;
Усть-Таловка кенті – 125 534 мың теңге;
Верх-Уба ауылдық округі – 20 106 мың теңге;
Выдриха ауылдық округі – 23 240 мың теңге;
Волчанка ауылдық округі – 20 659 мың теңге;
Вавилон ауылдық округі – 5 433 мың теңге;
Зевакино ауылдық округі – 13 778 мың теңге;
Каменевский ауылдық округі – 10 363 мың теңге;
Октябрьский ауылдық округі – 23 357 мың теңге.
Разин ауылдық округі – 31 166 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 50/4-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес бюджет қаражаты есебінен ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы азаматтық қызметшілерге қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер ескерілсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 50/4-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 101 059 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.10.2020 № 57/6-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. . 4-қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған аудандық бюджетті орындау үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен 54 890,9 мың теңге сомасында мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.

Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 54/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 251 268 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 54/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 68 458 тысяч тенге.
10-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год суммы кредитов из областного бюджета бюджету района для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 500 873 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.04.2020 № 51/4-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1 045 506 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 54/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
11-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 461 706,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-2 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.04.2020 № 50/4-VI (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 54/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
11-3. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 47 923 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-3 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.04.2020 № 51/4-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
11-4. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса в сумме 220 464 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-4 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.04.2020 № 51/4-VI (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.08.2020 № 55/6-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 02.07.2020 № 54/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 251 268 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 02.07.2020 № 54/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға 68 458 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін.
10-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттен аудан бюджетіне 500 873 мың теңге сомасында кредиттер сомасы көзделсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 30.04.2020 № 51/4-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 1 045 506 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 02.07.2020 № 54/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11-2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен 461 706,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. Шешім 11-2 тармақпен толықтырылды -- Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 50/4-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 02.07.2020 № 54/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11-3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға 47 923 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. Шешім 11-3-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 30.04.2020 № 51/4-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11-4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен шағын және орта бизнес субъектілері үшін салық жүктемесінің төмендеуіне байланысты шығындарды өтеуге 220 464 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттерді бөлу көзделсін.
Ескерту. Шешім 11-4-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 30.04.2020 № 51/4-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі; жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 05.08.2020 № 55/6-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

12. Признать утратившими силу некоторые решения Шемонаихинского районного маслихата, согласно приложению 5.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Бектурсунов
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 26 декабря 2019 года
№ 48/2-VI
Районный бюджет на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2020 № 59/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.ДОХОДЫ

12. 5-қосымшаға сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
13. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Ж. Бектұрсынов
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихаты
2019 жылғы 26 желтоқсаны
№ 48/2-VI шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 59/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

168 644
464
Отдел образования района (города областного значения)
168 644
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26 485
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 660
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 552
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34 683
023
Методическая работа
13 132
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
66 132
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
317 707
1
Социальное обеспечение
17 169
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17 169
005
Государственная адресная социальная помощь
17 169
2
Социальная помощь
257 045
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
257 045
002
Программа занятости
52 496
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 533
006
Оказание жилищной помощи
9 020
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 290
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 823
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
80 897
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
10 802
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 468
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28 716
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43 493
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 493
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 981
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 756
050
Обеспечение прав и улучшении качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

168 644
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
168 644
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 485
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 660
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 552
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
34 683
023
Әдістемелік жұмыс
13 132
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
66 132
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
317 707
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
17 169
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
17 169
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
17 169
2
Әлеуметтiк көмек
257 045
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
257 045
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
52 496
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 533
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 020
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
26 290
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 823
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
80 897
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
10 802
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқжат мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
18 468
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28 716
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43 493
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 493
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 981
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 756
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

452
Отдел финансов района (города областного значения)
23 378
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
23 378
Приложение 4 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 26 декабря 2019 года
№ 48/2-VI
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
Наименование
Образование
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 26 декабря 2019 года
№ 48/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Шемонаихинского районного маслихата
1. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-201, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 января 2019 года).
2. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 1 марта 2019 года № 36/5-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2- VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5760, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 18 марта 2019 года).
3. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 апреля 2019 года № 39/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5906, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 мая 2019 года).
4. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 16 июля 2019 года № 42/2-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6096, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 июля 2019 года).
5. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 18 октября 2019 года № 45/6- VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6234, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 ноября 2019 года).

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23 378
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
23 378
Шемонаиха
аудандық мәслихаты
2019 жылғы 26 желтоқсаны
№ 48/2-VI шешіміне 4 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетті орындау үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын
аудандық бюджеттік бағдарламалар тізімі
Атауы
Білім беру
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
Жалпы білім беру
Шемонаиха
аудандық мәслихаты
2019 жылғы 26 желтоқсаны
№ 48/2-VI шешіміне 5 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-201 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған).
2. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 36/5-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5760 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 18 наурызда жарияланған).
3. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 39/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5906 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 мамырда жарияланған).
4. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 шілдедегі № 42/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6096 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 30 шілдеде жарияланған).
5. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қазандағы № 45/6-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6234 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 6 қарашада жарияланған).

6. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 ноября 2019 года № 47/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6354, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 12 декабря 2019 года).

6. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 47/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6354 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталонды бақылау банкінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда жарияланған).