Об утверждении Перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 марта 2019 года № 5551. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 2 апреля 2020 года № 58
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 02.04.2020 № 58 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года №4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2015 года №11223) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2017 года №114 "Об утверждении Перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4807, опубликованное 2 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) и от 14 декабря 2017 года №314 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2017 года №114 "Об утверждении Перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5023, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральска принять необходимые меры по реализации данного постановления.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Есенгалиев Б.А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 ақпандағы № 38 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 5551 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 58 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 02.04.2020 № 58 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі №4-4/305 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 29 мамырда №11223 тіркелді) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі №114 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4807 болып тіркелген, 2017 жылғы 2 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) және 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №314 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі №114 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5023 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласының әкімдері осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды қабылдасын.
4. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.А.Есенғалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Искалиева Г.Н.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 15 февраля 2019 года № 38
Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.Н. Есқалиевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
2019 жылғы 15 ақпандағы № 38
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
қаулысына қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары

N аммонийный - 6,8, N нитратный - 6,8, N амидный - 13,5
Жидкое удобрение "КАС-PS"
N-31, Р-1, S-1
Фосфорные удобрения
5
Суперфосфат простой
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P- 19
6
Концентрат и мука фосфоритные Чилисайского месторождения
P-17
тонна
11 058
7
Минеральное удобрение-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийные удобрения
9
Калий хлористый электролитный
K2О-48
тонна
52 500
Калий хлористый
K2O-60
K2O-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Хлорид калия марки Solumop
K2O -42, KCl-65
10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SО4-53%
Сложные удобрения
11
Фосфорно-калийное удобрение
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислотного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K- 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30

N аммонийлі - 6,8, N нитратты - 6,8, N амидті - 13,5
Сұйық тыңайтқыш "КАС-PS"
N-31, P-1, S-1
Фосфорлы тыңайтқыштар
5
Жай суперфосфат
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P-19
6
Шилісай кен орынының фосфоритті концентраты мен ұны
P-17
тонна
11 058
7
Минералды тыңайтқыш-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийлі тыңайтқыштар
9
Электролитті хлорлы калий
K2O-48
тонна
52 500
Хлорлы калий
K2O-60
K2O-48
Sib маркалы хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Solumop маркалы калий хлориді
K2O-42, KCl-65
10
Тазаланған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
SiB маркалы күкіртқышқылды калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) минералды тыңайтқышы
K2O-53, S-18
Калий сульфаты минералды тыңайтқышы
K2O-50,5
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-52%, SО4-53%
Кешенді тыңайтқыштар
11
Фосфор-калий тыңайтқышы
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
NPК 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Кешенді минералды азот-фосфор -калийлі тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калилі тыңайтқыш -нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калий тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Азот қышқылымен ыдырату арқылы алынған нитроаммофоска (азофоска) 1:1:1 (16:16:16:) маркасы
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш -нитроаммофоска (азофоска) NPК-тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
NPК 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-16, P-16, K-16
Кешенді азот-фосфор-калийлі минералды тыңайтқыш (тукоқоспалар NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-20, K-20
13:19:19 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-19, K-19
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
8:20:30 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30

Азотно-фосфорно-калийное комплексное удобрение (NPK удобрение) марки 5:14:14
N-5%, P2O-14%,
K2O-14%
13
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6

Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералдық тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш) 5:14:14 маркалы
N-5%, P2O-14%, K2O-14%
13
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-23, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Жақсартылған түйіршікті құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6

N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178 500
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O-61%
21
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O5-52, K2О-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K2О-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K2О-34
Удобрение монокалий фосфат NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K2О-34,26
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Микроудобрения
23
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
24
Удобрение YaraLivaCalcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13

N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор-күкірті бар кешенді тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, Р-20, S-8-14
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, (NP+S тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
Азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш, NP+S =16:20+12 маркасы
N-16, Р-20, S-12
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-12, P2O5 -24, СаО-14, Mg-0,5, SO3- 25
20
А маркалы арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-61
тонна
178 500
Азықтық моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (МАР)
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-60
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12%, P2O-61%
тонна
178 500
21
Тыңайтатын диаммонийфосфат
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Монокалий фосфат агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Монофосфат калий минералды тыңайтқышы
P2O5-51,46-51,5, K2О-33,8-34,0
Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Монокалий фосфат тыңайтқышы NPK 0-52-34
P2O5-52,03 K2О-34,26
MKP тыңайтқыш
P-52, K-34
Haifa калийлі монофосфаты
P2O5-52, K2О-34
Микротыңайтқыштар
23
"МЭРС" микробиотыңайтқыш" құрамында микроэлементтері бар қоректендіретін ерітінділер
фитобайланыс Fe-2,5, фитобайланыс Mo-2,0, фитобайланыс Cu-1,0, фитобайланыс Zn-2,5, фитобайланыс Mn-1,0, фитобайланыс Сo-0,5, фитобайланыс B-0,5
литр
2 008,9
24
YaraLivaCalcinit (кальций нитраты) тыңайтқышы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Концентрленген кальций нитраты
N-17, CaO-32
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркасы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркасы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркасы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркасы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты минералды тыңайтқышы
N-15,5, Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Кальций селитрасы Haifa
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
KristalonYellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы

N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Удобрение Yara Vita Rexolin D12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм

N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, N-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда ерігіш NPK тыңайтқыштары
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (кристалон қоңыр)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Yara Vita Rexolin D12 темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Fe-11,6
килограмм

262
Удобрение NANOVIT: Макро
N – 11,1; Р2О5 – 4,03; К2О – 6,47; SO3 – 0,02; Cu – 0,01; В – 0,02; Fe – 0,02; Mn – 0,01; Zn – 0,01; аминокислоты – 3,0%; органические кислоты – 0,7; моносахариды – 0,00388; фитогормоны – 0,00044
литр
645
263
Удобрение NANOVIT: Супер
N – 10,0; К2О – 5,0; MgO – 2,46; SO3 – 0,35; Cu – 0,37; В – 0,37; Fe – 0,07; Mn – 0,04; Zn – 0,21; Мо – 0,002; аминокислоты – 2,86; органические кислоты – 2,30; моносахариды – 0,00403; фитогормоны – 0,00046
литр
900
264
Удобрение NANOVIT: Моно Цинк
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминокислоты – 2,78; органические кислоты – 8,35; моносахариды – 0,00385; фитогормоны – 0,00044
литр
697,5
265
Удобрение NANOVIT: Кальциевый
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминокислоты – 0,78; органические кислоты – 0,10; моносахариды – 0,00347; фитогормоны – 0,0004
литр
652,5
266
Удобрение NANOVIT: Фосфорный
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминокислоты – 0,08; органические кислоты – 4,5; моносахариды – 0,00365; фитогормоны – 0,00042
литр
1 037,5
267
Удобрение NANOVIT: Молибденовый
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминокислоты – 4,26; органические кислоты – 16,5; моносахариды – 0,00417; фитогормоны – 0,00048
литр
1 000
268
Удобрение NANOVIT АМИНО МАКС
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминокислоты – 35,0; моносахариды – 0,1; фитогормоны – 0,012;
литр
2 465
269
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 3:18:18
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO – 0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si – 0,015; Co – 0,0015
литр
904
270
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 5:20:5
N – 5,0, Р2О5 – 20,0; К2О – 5,0; MgO – 0,01; SO3 – 0,01; В – 0,02; Cu – 0,04; Fe – 0,07; Mn – 0,035; Мо – 0,01; Zn – 0,01; Si – 0,01; Co – 0,001
литр
885
271
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 9:18:9
N – 9,0, Р2О5 – 18,0; К2О – 9,0; MgO–0,012; SO3 – 0,012; В – 0,018; Cu – 0,04; Fe – 0,065; Mn – 0,028; Мо – 0,012; Zn – 0,012; Si–0,012; Co – 0,0012
литр
885
272
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6
литр
1 628
273
Удобрение SunnyMix B
N-4,05, B-10,2
литр
1 628
274
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33, P2O5-20,3, K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01, MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6
литр
1 628
275
Удобрение SunnyMix Zn

262
NANOVIT тыңайтқыштары: Макро
N – 11,1; Р2О5 – 4,03; К2О – 6,47; SO3 – 0,02; Cu – 0,01; В – 0,02; Fe – 0,02; Mn – 0,01; Zn – 0,01; аминқышқылдары – 3,0%; органиқалық қышқылдар – 0,7; моносахаридтер – 0,00388; фитогормондар – 0,00044
литр
645
263
NANOVIT тыңайтқыштары: Супер
N – 10,0; К2О – 5,0; MgO – 2,46; SO3 – 0,35; Cu – 0,37; В – 0,37; Fe – 0,07; Mn – 0,04; Zn – 0,21; Мо – 0,002; аминқышқылдары – 2,86; органиқалық қышқылдар – 2,30; моносахаридтер – 0,00403; фитогормондар – 0,00046
литр
900
264
NANOVIT тыңайтқыштары: Моно Мырыш
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминқышқылдары – 2,78; органиқалық қышқылдар – 8,35; моносахаридтер – 0,00385; фитогормондар – 0,00044
литр
697,5
265
NANOVIT тыңайтқыштары: Кальцийлі
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминқышқылдары – 0,78; органикалық қышқылдар – 0,10; моносахаридтер – 0,00347; фитогормондар – 0,0004
литр
652,5
266
NANOVIT тыңайтқыштары: Фосфорлы
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминқышқылдары – 0,08; органикалық қышқылдар – 4,5; моносахаридтер – 0,00365; фитогормондар – 0,00042
литр
1 037,5
267
NANOVIT тыңайтқыштары: Молибденді
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминқышқылдары – 4,26; органикалық қышқылдар – 16,5; моносахаридтер – 0,00417; фитогормондар – 0,00048
литр
1 000
268
NANOVIT АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминқышқылдары – 35,0; моносахаридтер – 0,1; фитогормондар – 0,012;
литр
2 465
269
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 3:18:18 маркалы
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO – 0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si – 0,015; Co – 0,0015
литр
904
270
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 5:20:5 маркалы
N – 5,0, Р2О5 – 20,0; К2О – 5,0; MgO – 0,01; SO3 – 0,01; В – 0,02; Cu – 0,04; Fe – 0,07; Mn – 0,035; Мо – 0,01; Zn – 0,01; Si – 0,01; Co – 0,001
литр
885
271
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 9:18:9 маркалы
N – 9,0, Р2О5 – 18,0; К2О – 9,0; MgO–0,012; SO3 – 0,012; В – 0,018; Cu – 0,04; Fe – 0,065; Mn – 0,028; Мо – 0,012; Zn – 0,012; Si–0,012; Co – 0,0012
литр
885
272
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6
литр
1 628
273
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05, B-10,2
литр
1 628
274
"SunnyMix универсальный" тыңайтқышы
N-2,33, P2O5-20,3, K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01, MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6
литр
1 628
275
SunnyMix Zn тыңайтқышы