Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 мая 2019 года № 25-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 мая 2019 года № 5687
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить следующие перечни социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах:
1) межрайонные (междугородные внутриобластные) автомобильные сообщения по Западно-Казахстанской области согласно приложению 1;
2) сельские и внутрирайонные автомобильные сообщения по Западно-Казахстанской области согласно приложению 2;

Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 27 мамырдағы № 25-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 мамырда № 5687 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар мынадай тізбелері:
1) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастары 1-қосымшаға сәйкес;
2) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауылдық және ауданішілік автомобиль қатынастары 2-қосымшаға сәйкес;

3) пригородные и городские по городу Уральск автомобильные сообщения согласно приложению 3;
4) городские автомобильные сообщения по городу Аксай согласно приложению 4.
2. Признать утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года №21-10 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5443, опубликованное 27 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3) Орал қаласы бойынша қалалық және қала маңындағы автомобиль қатынастары 3-қосымшаға сәйкес;
4) Ақсай қаласы бойынша қалалық автомобиль қатынастары 4-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы №21-10 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5443 тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

3. Руководителю аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата (А.Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Приложение 1
к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 27 мая 2019 года №25-4
Перечень

3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2019 жылғы
27 мамырдағы №25-4 шешіміне
1-қосымша