Об установлении объемов трансфертов общего характера между областным и районными (города областного значения) бюджетами на 2020-2022 годы
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 декабря 2019 года № 5897
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить объемы трансфертов общего характера между областным и районными (города областного значения) бюджетами на 2020-2022 годы в абсолютном выражении с разбивкой по годам:
1) на 2020 год в сумме 47 914 192 тысячи тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 6 371 318 тысяч тенге;
Бокейординскому району – 3 135 136 тысяч тенге;
Жангалинскому району – 3 540 486 тысяч тенге;
Жанибекскому району – 3 322 980 тысяч тенге;
району Бәйтерек – 5 694 244 тысячи тенге;
Казталовскому району – 5 688 590 тысяч тенге;
Каратобинскому району – 3 587 877 тысяч тенге;
Сырымскому району – 3 845 412 тысяч тенге;
Таскалинскому району – 3 455 687 тысяч тенге;
Теректинскому району – 6 094 144 тысячи тенге;
Чингирлаускому району – 3 178 318 тысяч тенге.
2) на 2021 год в сумме 47 835 149 тысяч тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 6 461 133 тысячи тенге;
Бокейординскому району – 3 123 901 тысяча тенге;
Жангалинскому району – 3 496 214 тысяч тенге;
Жанибекскому району – 3 315 990 тысяч тенге;
району Бәйтерек – 5 653 593 тысячи тенге;
Казталовскому району – 5 731 496 тысяч тенге;
Каратобинскому району – 3 587 585 тысяч тенге;
Сырымскому району – 3 763 361 тысяча тенге;
Таскалинскому району – 3 314 334 тысячи тенге;
Теректинскому району – 6 051 193 тысячи тенге;
Чингирлаускому району – 3 336 349 тысяч тенге.
3) на 2022 год в сумме 48 410 681 тысяча тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 6 542 578 тысяч тенге;
Бокейординскому району – 3 176 632 тысячи тенге;
Жангалинскому району – 3 548 149 тысяч тенге;
Жанибекскому району – 3 368 004 тысячи тенге;
району Бәйтерек – 5 623 545 тысяч тенге;
Казталовскому району – 5 814 672 тысячи тенге;
Каратобинскому району – 3 651 511 тысяч тенге;
Сырымскому району – 3 841 496 тысяч тенге;
Таскалинскому району – 3 388 841 тысяча тенге;
Теректинскому району – 6 101 758 тысяч тенге;

Облыстық және аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттері арасындағы 2020-2022 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 32-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 5897 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылдар бойынша бөлінген абсолютті көріністегі облыстық және аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттері арасындағы 2020-2022 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері белгіленсін:
1) 2020 жылға 47 914 192 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы – 6 371 318 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы - 3 135 136 мың теңге;
Жаңақала ауданы – 3 540 486 мың теңге;
Жәнібек ауданы – 3 322 980 мың теңге;
Бәйтерек ауданы – 5 694 244 мың теңге;
Казталов ауданы – 5 688 590 мың теңге;
Қаратөбе ауданы – 3 587 877 мың теңге;
Сырым ауданы – 3 845 412 мың теңге;
Тасқала ауданы – 3 455 687 мың теңге;
Теректі ауданы – 6 094 144 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы – 3 178 318 мың теңге.
2) 2021 жылға 47 835 149 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы – 6 461 133 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы – 3 123 901 мың теңге;
Жаңақала ауданы – 3 496 214 мың теңге;
Жәнібек ауданы – 3 315 990 мың теңге;
Бәйтерек ауданы – 5 653 593 мың теңге;
Казталов ауданы – 5 731 496 мың теңге;
Қаратөбе ауданы – 3 587 585 мың теңге;
Сырым ауданы – 3 763 361 мың теңге;
Тасқала ауданы – 3 314 334 мың теңге;
Теректі ауданы – 6 051 193 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы – 3 336 349 мың теңге.
3) 2022 жылға 48 410 681 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы – 6 542 578 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы – 3 176 632 мың теңге;
Жаңақала ауданы – 3 548 149 мың теңге;
Жәнібек ауданы – 3 368 004 мың теңге;
Бәйтерек ауданы – 5 623 545 мың теңге;
Казталов ауданы – 5 814 672 мың теңге;
Қаратөбе ауданы – 3 651 511 мың теңге;
Сырым ауданы – 3 841 496 мың теңге;
Тасқала ауданы – 3 388 841мың теңге;
Теректі ауданы – 6 101 758 мың теңге;

Чингирлаускому району – 3 353 495 тысяч тенге.
2. Установить, что бюджетные изъятия из бюджетов Бурлинского района и города Уральска в областной бюджет на 2020-2022 годы не предусматриваются.
3. Учесть в расходах местных бюджетов минимальные объемы бюджетных средств по направлениям, указанных в приложениях 1, 2, 3 к настоящему решению.
4. Руководителю аппарата областного маслихата (Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

Шыңғырлау ауданы – 3 353 495 мың теңге.
2. Бөрлі ауданы және Орал қаласы бюджеттерінен облыстық бюджетке алынатын бюджеттік алымдар 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджетке қарастырылмайды деп белгіленсін.
3. Жергілікті бюджеттер шығыстарында осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларында көрсетілген бағыттар бойынша бюджет қаражатының ең төмен көлемдері ескерілсін.
4. Мәслихат аппаратының басшысы (Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и действует до 31 декабря 2022 года.
Председатель сессии С. Потиченко
Секретарь маслихата М. Құлшар
Приложение 1
к решению Западно- Казахстанского
областного маслихата
от 13 декабря 2019 года №32-2
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования
тысяч тенге
№ п/п
Наименование районов
2020 год
2021 год
2022 год
ВСЕГО

5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Сессия төрағасы С. Потиченко
Мәслихат хатшысы М. Құлшар
2019 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 32-2 Батыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
шешіміне 1 – қосымша
Мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтарды, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуға және жеткізуге бағытталатын бюджет қаражаттарының ең төмен көлемдері
мың теңге
№ р/с
Аудандар атауы
2020 жыл
2021 жыл
2022 жыл
БАРЛЫҒЫ