О признании утратившими силу некоторых решений Уральского городского маслихата
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2019 года № 30-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2019 года № 5600
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уральского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 28 марта 2019 года №30-6
1. Решение Уральского городского маслихата от 15 декабря 2017 года №17-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5008, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2017 года №18-2 "О бюджете поселков, сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5025, опубликованное 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Уральского городского маслихата от 30 марта 2018 года №20-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 15 декабря 2017 года №17-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5148, опубликованное 26 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Уральского городского маслихата от 16 апреля 2018 года №21-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2017 года №18-2 "О бюджете поселков, сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5178, опубликованное 28 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 30-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 5600 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 28 наурыздағы
№30-6 шешіміне қосымша
1. Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-3 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5008 тіркелген, 2018 жылы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №18-2 "2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5025 тіркелген, 2018 жылы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы №20-2 "Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-3 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5148 тіркелген, 2018 жылы 26 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 сәуірдегі №21-2 "Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-2 "2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5178 тіркелген, 2018 жылы 28 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Уральского городского маслихата от 15 июня 2018 года №23-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 15 декабря 2017 года №17-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5257, опубликованное 5 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Уральского городского маслихата от 12 сентября 2018 года №25-3 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 15 декабря 2017 года №17-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5342, опубликованное 4 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Уральского городского маслихата от 28 сентября 2018 года №25-4 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2017 года №18-2 "О бюджете поселков, сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5349, опубликованное 18 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Уральского городского маслихата от 24 октября 2018 года №26-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 15 декабря 2017 года №17-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5364, опубликованное 31 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Уральского городского маслихата от 14 декабря 2018 года №27-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 15 декабря 2017 года №17-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5467, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Уральского городского маслихата от 26 декабря 2018 года №27-4 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2017 года №18-2 "О бюджете поселков, сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5477, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы №23-2 "Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-3 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5257 тіркелген, 2018 жылы 5 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі №25-3 "Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-3 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5342 тіркелген, 2018 жылы 4 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі №25-4 "Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-2 "2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5349 тіркелген, 2018 жылы 18 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 қазандағы №26-2 "Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-3 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5364 тіркелген, 2018 жылы 31 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №27-2 "Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-3 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5467 тіркелген, 2019 жылы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №27-4 "Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-2 "2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5477 тіркелген, 2019 жылы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).