О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2019 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 апреля 2019 года № 5623. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 47-5
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 47-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №32-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5488, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 369 183 тысячи тенге:
налоговые поступления – 9 835 035 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 142 468 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 860 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 365 820 тысяч тенге;
2) затраты – 12 272 754 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62 779 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 185 588 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 122 809 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 966 350 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 966 350 тысяч тенге:
поступление займов – 970 672 тысячи тенге;
погашение займов – 465 373 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 461 051 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в размере 849 748 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №32-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 38-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 5623 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 47-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.02.2020 № 47-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №32-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5488 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 369 183 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 835 035 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 142 468 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 860 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 365 820 мың теңге;
2) шығындар – 12 272 754 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62 779 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 185 588 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 122 809 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 966 350 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 966 350 мың теңге:
қарыздар түсімі – 970 672 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 465 373 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 461 051 мың теңге.";
7 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 849 748 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 10 апреля 2019 года № 38-1
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года №32-4
Районный бюджет на 2019 год
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ 38-1 шешіміне қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32-4 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы