О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2019-2021 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2019 года № 44-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2019 года № 5882. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 47-5
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 47-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №33-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5512, опубликованное 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аксай Бурлинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 061 133 тысячи тенге:
налоговые поступления – 543 199 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 081 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 515 853 тысячи тенге;
2) затраты – 1 184 758 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 123 625 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 123 625 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 123 625 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа Бурлинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №33-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 44-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 5882 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 47-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.02.2020 № 47-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №33-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5512 тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласының тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 061 133 мың теңге:
салықтық түсімдер – 543 199 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 081 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 515 853 мың теңге;
2) шығындар – 1 184 758 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 123 625 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 123 625 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 123 625 мың теңге.";
2 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Бөрлі ауылдық округінің тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 117 400 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 932 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 639 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 105 829 тысяч тенге;
2) затраты – 124 887 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 487 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 487 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 487 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Пугачевского сельского округа Бурлинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 932 тысячи тенге:
налоговые поступления – 8 136 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 931 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 60 865 тысяч тенге;
2) затраты – 73 108 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 176 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 176 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 176 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 6 декабря 2019 года №44-9
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 29 декабря 2018 года №33-1
Бюджет города Аксай на 2019 год
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

1) кірістер – 117 400 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 932 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 639 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 105 829 мың теңге;
2) шығындар – 124 887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 487 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 487 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 487 мың теңге.";
3 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Пугачев ауылдық округінің тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 932 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 931 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 60 865 мың теңге;
2) шығындар – 73 108 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 176 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 176 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 176 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 6 желтоқсандағы
№44-9 шешіміне 1 - қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№33-1 шешіміне 1 - қосымша
2019 жылға арналған Ақсай қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы