Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан по Бокейординскому району на 2019 год
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 9 августа 2019 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 августа 2019 года № 5764. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 11 июня 2020 года № 68
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 11.06.2020 № 68 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Бокейординского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента от списочной численности работников организаций Бокейординского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов от списочной численности работников организаций Бокейординского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере двух процентов от списочной численности работников организаций Бокейординского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Руководителю аппарата акима района (Е.Айткалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан.

Бөкей ордасы ауданы бойынша 2019 жылға азаматтардың жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 тамыздағы № 142 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 тамызда № 5764 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 11.06.2020 № 68 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық–атқару Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы №412 "Ата–анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата–анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №13898 тіркелген) сәйкес, Бөкей ордасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Бөкей ордасы ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының бір пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Бөкей ордасы ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Бөкей ордасы ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
4. Бөкей ордасы ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Айтқалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л.Т.Кайргалиеву.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение 1
к постановлению акимата
Бокейординского района
от 9 августа 2019 года № 142
Перечень организации для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Мухамед-Салык Бабажанова" отдела образования Бокейординского района"

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Л.Т.Қайырғалиеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 9 тамыздағы № 142
қаулысына 1-қосымша
2019 жылға ата – анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата – насының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымдардың атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
"Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Мұхамед-Салық Бабажанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекетті мекемесі

111
1%
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Бокейординского района
от 9 августа 2019 года № 142
Перечень организации для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Государственное коммунальное предприятие "Бокейординская районная ветеринарная станция" на праве хозяйственного ведения акимата Бокейординского района
64
2%
1
2
Акционерное общество "Западно – Казахстанская распредлительная электросетевая компания"
53
2%
1
Приложение 3
к постановлению акимата
Бокейординского района
от 9 августа 2019 года № 142
Перечень организации для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Бокейординский районный центр досуга" Бокейординского районного отдела культуры
30
2%
1
2
Государственное учреждение "Отдел образования Бокейординского района"
36
2%
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Бокейординского района
44
2%
1

111
1%
1
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 9 тамыздағы № 142
қаулысына 2-қосымша
2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бөкей ордасы аудандық ветеринариялық станциясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
64
2%
1
2
"Батыс Қазақстан электр желілерін таратушы компаниясы" Акционерлік қоғамын
53
2%
1
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 9 тамыздағы № 142
қаулысына 3-қосымша
2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
"Бөкей ордасы аудандық мәдениет бөлімінің Бөкейордасы аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
30
2%
1
2
"Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
36
2%
1
3
Бөкей ордасы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
44
2%
1