О признании утратившими силу некоторых решений Жангалинского районного маслихата
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2019 года № 32-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 марта 2019 года № 5555
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жангалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Успанова С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению Жангалинского
районного маслихата
от 27 февраля 2019 года № 32-4
1. Решение Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5020, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5042, опубликованное 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Жангалинского районного маслихата от 30 марта 2018 года №20-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5140, опубликованное 20 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Жангалинского районного маслихата от 17 апреля 2018 года № 21-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5184, опубликованное 10 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 32-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 5555 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 27 ақпандағы
№ 32-4 шешіміне қосымша
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №17-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5020 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" №18-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5042 тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы "Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №20-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5140 тіркелген, 2018 жылғы 20 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі "Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №21-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5184 тіркелген, 2018 жылғы 10 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Жангалинского районного маслихата от 17 июля 2018 года №24-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5298, опубликованное 8 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Жангалинского районного маслихата от 27 июля 2018 года № 25-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5322, опубликованное 23 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Жангалинского районного маслихата от 11 октября 2018 года №27-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5372, опубликованное 7 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Жангалинского районного маслихата от 8 ноября 2018 года № 28-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5401, опубликованное 22 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Жангалинского районного маслихата от 14 декабря 2017 года №29-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017
года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5462, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабряя 2018 года № 29-3 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5480, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 шілдедегі "Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №24-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5298 тіркелген, 2018 жылғы 8 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі "Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №25-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5322 тіркелген, 2018 жылғы 23 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 қазандағы "Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №27-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5372 тіркелген, 2018 жылғы 7 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 қарашадағы "Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №28-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5401 тіркелген, 2018 жылғы 22 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы "Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №29-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5462 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №29-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5480 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).