О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 марта 2019 года № 5574. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 43-2
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 43-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5490, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 285 087 тысяч тенге:
налоговые поступления – 557 958 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 721 929 тысяч тенге;
2) затраты – 4 318 707 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -80 976 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 79 537 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 160 513 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 47 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -47 356 тысяч тенге:

Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 33-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 5574 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 43-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 43-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5490 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 285 087 мың теңге:
салықтық түсімдер – 557 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 721 929 мың теңге;
2) шығындар – 4 318 707 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -80 976 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79 537 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 160 513 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 47 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -47 356 мың теңге:

поступление займов – 79 537 тысяч тенге;
погашение займов – 160 513 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 620 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жангалинского районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

қарыздар түсімі – 79 537 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 160 513 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 620 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жаңақала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.