О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2019-2021 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 июня 2019 года № 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 июня 2019 года № 5730. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 43-2
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 43-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5511, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 193 453 тысячи тенге:
налоговые поступления – 28 452 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 165 001 тысяча тенге;
2) затраты – 195 007 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 554 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 554 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 554 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанаказанского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 080 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 251 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 маусымдағы № 36-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 маусымда № 5730 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 43-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 43-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5511 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 193 453 мың теңге:
салықтық түсімдер – 28 452 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 165 001 мың теңге;
2) шығындар – 195 007 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 554 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 554 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 554 мың теңге.";
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңақазан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 080 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 251 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

поступления трансфертов – 38 829 тысяч тенге;
2) затраты – 42 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 650 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 650 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 650 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Жанажолского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 589 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 842 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 13 747 тысяч тенге;
2) затраты – 15 734 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 145 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 145 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Копжасарского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 907 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 182 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 51 725 тысяч тенге;
2) затраты – 53 996 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 89 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 89 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

трансферттер түсімі – 38 829 мың теңге;
2) шығындар – 42 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 650 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 650 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 650 мың теңге.";
3 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 589 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 842 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 13 747 мың теңге;
2) шығындар – 15 734 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 145 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 145 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 мың теңге.";
4 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Көпжасар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 907 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 182 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 51 725 мың теңге;
2) шығындар – 53 996 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 89 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 89 мың теңге.";
5 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"5. Утвердить бюджет Мастексайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 402 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 592 тысячи тенге;
2) затраты – 39 893 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 491 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 491 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 491 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление субвенций передаваемых из районного бюджета в сумме 243 665 тысяч тенге:
Жангалинский сельский округ – 122 599 тысяч тенге;
Жанаказанский сельский округ – 33 352 тысячи тенге;
Жанажолский сельский округ – 11 679 тысяч тенге;
Копжасарский сельский округ – 45 057 тысяч тенге;
Мастексайский сельский округ – 30 978 тысяч тенге.
Предусмотреть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступления целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета в сумме 62 229 тысяч тенге, в том числе:
Жангалинский сельский округ – 42 402 тысячи тенге;
Жанаказанский сельский округ – 5 477 тысяч тенге;

"5. 2019-2021 жылдарға арналған Мастексай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 402 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 592 мың теңге;
2) шығындар – 39 893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 491 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 491 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 491 мың теңге.";
7 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 243 665 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Жаңақала ауылдық округі – 122 599 мың тенге;
Жаңақазан ауылдық округі – 33 352 мың тенге;
Жаңажол ауылдық округі – 11 679 мың тенге;
Көпжасар ауылдық округі – 45 057 мың тенге;
Мастексай ауылдық округі – 30 978 мың тенге.
2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін трансферттердің жалпы сомасы 62 229 мың теңге көлемінде ескерілсін, оның ішінде:
Жаңақала ауылдық округі – 42 402 мың теңге;
Жаңақазан ауылдық округі – 5 477 мың теңге;

Жанажолский сельский округ – 2 068 тысяч тенге;
Копжасарский сельский округ – 6 668 тысяч тенге;
Мастексайский сельский округ – 5 614 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

Жаңажол ауылдық округі – 2 068 мың теңге;
Көпжасар ауылдық округі – 6 668 мың теңге;
Мастексай ауылдық округі – 5 614 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.