О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 октября 2019 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 октября 2019 года № 5813. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 43-2
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 43-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5490, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 134 710 тысяч тенге:
налоговые поступления – 557 958 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 571 552 тысячи тенге;
2) затраты – 5 168 330 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 80 976 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 79 537 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 160 513 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 47 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 47 356 тысяч тенге:
поступления займов – 79 537 тысяч тенге;
погашения займов – 160 513 тысяч тенге;

Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қазандағы № 37-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қазанда № 5813 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 43-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 43-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5490 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 134 710 мың теңге:
салықтық түсімдер – 557 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 571 552 мың теңге;
2) шығындар – 5 168 330 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 80 976 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79 537 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 160 513 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 47 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 47 356 мың теңге:
қарыздар түсімі – 79 537 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 160 513 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 33 620 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жангалинского районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б. Жагипаров
Секретарь маслихата З. Сисенғали
Приложение
к решению районного маслихата
от 7 октября 2019 года № 37-2
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2018 года №29-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 620 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жаңақала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Жагипаров
Мәслихат хатшысы З. Сисенғали
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 7 қазандағы
№ 37-2 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№29-2 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

2 145
015
За счет средств местного бюджета
13 499
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
1 446
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
125 304
1
Сельское хозяйство
93 565
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения
93 565
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14 043
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
1 591
015
За счет средств местного бюджета
12 452
006
Организация санитарного убоя больных животных
750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
750
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
884
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
75 638
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 500
6
Земельные отношения
11 293
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 293
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 393
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
784
015
За счет средств местного бюджета
9 609
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
900
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20 446
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 446
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 446
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 081
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 081
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 081
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19 581
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
1 331
015
За счет средств местного бюджета
18 250
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

2 145
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
13 499
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
1 446
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
125 304
1
Ауыл шаруашылығы
93 565
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
93 565
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 043
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
1 591
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
12 452
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
750
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
884
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
75 638
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 500
6
Жер қатынастары
11 293
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 293
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 393
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
784
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9 609
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
900
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
20 446
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 446
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 446
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 081
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 081
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 081
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 581
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
1 331
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
18 250
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу