О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2019-2021 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 октября 2019 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 октября 2019 года № 5841. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 43-2
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 43-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5511, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 206 378 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 452 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 177 926 тысяч тенге;
2) затраты – 207 932 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 554 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 554 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 554 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Жанажолского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 589 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 842 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы № 38-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қазанда № 5841 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 43-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 43-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5511 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 206 378 мың теңге:
салықтық түсімдер – 28 452 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 177 926 мың теңге;
2) шығындар – 207 932 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 554 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 554 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 554 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 589 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 842 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

поступления трансфертов – 16 747 тысяч тенге;
2) затраты – 18 734 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 145 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 145 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Копжасарского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 973 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 182 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 791 тысяча тенге;
2) затраты – 52 062 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 89 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 89 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Мастексайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 426 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 616 тысяч тенге;
2) затраты – 40 917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 491 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 491 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 491 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

трансферттер түсімі – 16 747 мың теңге;
2) шығындар – 18 734 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 145 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 145 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Көпжасар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 973 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 182 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 49 791 мың теңге;
2) шығындар – 52 062 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 89 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 89 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Мастексай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 426 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 37 616 мың теңге;
2) шығындар – 40 917 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 491 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 491 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 491 мың теңге.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"7. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление субвенций передаваемых из районного бюджета в сумме 241 731 тысяча тенге:
Жангалинский сельский округ – 122 599 тысяч тенге;
Жанаказанский сельский округ – 33 352 тысячи тенге;
Жанажолский сельский округ – 11 679 тысяч тенге;
Копжасарский сельский округ – 43 123 тысячи тенге;
Мастексайский сельский округ – 30 978 тысяч тенге.
Предусмотреть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступления целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета в сумме 79 178 тысяч тенге, в том числе:
Жангалинский сельский округ – 55 327 тысяч тенге;
Жанаказанский сельский округ – 5 477 тысяч тенге;
Жанажолский сельский округ – 5 068 тысяч тенге;
Копжасарский сельский округ – 6 668 тысяч тенге;

"7. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 241 731 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Жаңақала ауылдық округі – 122 599 мың тенге;
Жаңақазан ауылдық округі – 33 352 мың тенге;
Жаңажол ауылдық округі – 11 679 мың тенге;
Көпжасар ауылдық округі – 43 123 мың тенге;
Мастексай ауылдық округі – 30 978 мың тенге.
2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін трансферттердің жалпы сомасы 79 178 мың теңге көлемінде ескерілсін, оның ішінде:
Жаңақала ауылдық округі – 55 327 мың теңге;
Жаңақазан ауылдық округі – 5 477 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 5 068 мың теңге;
Көпжасар ауылдық округі – 6 668 мың теңге;

Мастексайский сельский округ – 6 638 тысяч тенге.";
приложение 1, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Ибрашев
Секретарь районного маслихата З. Сисенғали
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 октября 2019 года № 38-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 29 декабря 2018 года № 30-1
Бюджет Жангалинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

Мастексай ауылдық округі – 6 638 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С. Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Ибрашев
Аудандық мәслихат хатшысы З. Сисенғали
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 22 қазандағы
№ 38-1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№30-1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6