О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 26-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2019 года № 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2019 года № 5593. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2020 года № 40-3
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2020 № 40-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №26-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5493, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 478 262 тысячи тенге:
налоговые поступления – 280 021 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 11 530 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 728 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 185 983 тысяч тенге;
2) затраты – 3 562 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 258 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 64 388 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 130 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -120 804 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120 804 тысячи тенге:
поступление займов – 64 388 тысяч тенге;
погашение займов – 28 130 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 84 546 тысяч тенге:";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 538 002 тысячи тенге:";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:

Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 30-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 5593 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 40-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 40-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №26-3 "2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5493 тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 478 262 мың теңге:
салықтық түсімдер – 280 021 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 530 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 728 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 185 983 мың теңге;
2) шығындар – 3 562 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 258 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 64 388 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 130 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120 804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120 804 мың теңге:
қарыздар түсімі – 64 388 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 130 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 84 546 мың теңге."
3 - тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 538 002 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 185 924 тысячи тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 186 968 тысяч тенге:";
абзац второй исключить;
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение – 13 569 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"на приобретение учебников и учебно-методических комплексов – 60 099 тысяч тенге;";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"частным агенствам по трудоустройству – 257 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"на противоэпизоотические мероприятия – 9 337 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"на реконструкцию обводнительных каналов в Камыстинском сельском округе Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 20 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлердің жалақысын көтеруге – 185 924 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 186 968 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац алынып тасталсын;
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"қысқа мерзімді кәсіптік оқуына – 13 569 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"кітаптар және оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға – 60 099 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"жұмысқа орналастыру бойынша жеке агенттіктерге – 257 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"эпизотияға қарсы іс-шараларды өткізуге – 9 337 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округінде суландыру каналдарын реконструкциялауға – 20 000 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

42 457
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30 273
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12 420
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17 853
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
12 184
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
119 283
1
Сельское хозяйство
86 895
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1 000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
85 895
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13 110
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
58 635
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
9 650
6
Земельные отношения
11 612
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 612
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 612
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20 776
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 776
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 776
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 149
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 149
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 149
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

42 457
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30 273
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 420
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17 853
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 184
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 184
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
119 283
1
Ауыл шаруашылығы
86 895
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
85 895
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 110
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 500
007
Қанғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
58 635
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9 650
6
Жер қатынастары
11 612
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 612
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 612
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
20 776
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 776
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 776
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 149
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 149
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 149
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер