О признании утратившим силу решения Жанибекского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жанибекскому району на 2018-2019 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2019 года № 30-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2019 года № 5595
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанибекского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №19-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жанибекскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5050, опубликованное 30 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.

Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 "Жәнібек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 30-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 5595 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №19-2 "Жәнібек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5050 тіркелген, 2018 жылы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Жәнібек аудандық мәслихатының аппарат басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.