О внесении изменений и дополнения в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №26-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 декабря 2019 года № 37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 декабря 2019 года № 5878. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2020 года № 40-3
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2020 № 40-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №26-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5493, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 267 867 тысяч тенге:
налоговые поступления – 276 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 316 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 797 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 975 588 тысяч тенге;
2) затраты – 4 352 413 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 258 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 64 388 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 130 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -120 804 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120 804 тысячи тенге:
поступление займов – 64 388 тысяч тенге;
погашение займов – 28 130 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 84 546 тысяч тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 208 557 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами - 695 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:

Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №26-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 37-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5878 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 40-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 40-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №26-3 "2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5493 тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 267 867 мың теңге:
салықтық түсімдер – 276 166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 316 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 797 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 975 588 мың теңге;
2) шығындар – 4 352 413 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 258 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 64 388 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 130 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120 804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120 804 мың теңге:
қарыздар түсімі – 64 388 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 130 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 84 546 мың теңге.";
3 - тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 208 557 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 695 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 247 343 тысячи тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 263 324 тысячи тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на противоэпизоотические мероприятия – 16 093 тысячи тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию обводнительных каналов в Камыстинском сельском округе Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 75 523 тысячи тенге;";
абзац восьмой исключить;
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи и членам многодетных и малообеспеченных семей, малообеспеченным трудоспособным инвалидам – 7 070 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 247 343 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 263 324 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"эпизотияға қарсы іс-шараларды өткізуге – 16 093 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округіндегі суландыру каналдарын реконструкциялауға – 75 523 мың теңге;";
сегізінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар – 7 070 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

12 818
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
67 336
006
Функционирование районных (городских) библиотек
67 006
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
330
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
47 536
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
32 169
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12 583
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
19 586
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 367
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15 367
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
112 158
1
Сельское хозяйство
84 024
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
84 024
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14 245
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
838
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
65 391
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
50
6
Земельные отношения
12 330
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 330
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 330
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
15 804
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 804
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15 804
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 381
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 381
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30 381
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

12 818
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
67 336
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс iстеуi
67 006
007
Мемлекеттік тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
330
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
47 536
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
32 169
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 583
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
19 586
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 367
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 367
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
112 158
1
Ауыл шаруашылығы
84 024
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
84 024
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 245
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 500
007
Қанғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
838
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
65 391
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
50
6
Жер қатынастары
12 330
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 330
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 330
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
15 804
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 804
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15 804
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 381
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 381
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30 381
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер