О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 января 2019 года № 29-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 января 2019 года № 5523. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 44-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 44-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Зеленовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Дарьинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 979 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 184 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 695 тысяч тенге;
2) затраты – 47 517 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 11.10.2019 № 38-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет сельского округа Достық на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 029 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 740 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 289 тысяч тенге;
2) затраты – 33 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қаңтарда № 5523 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 44-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Зеленов аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Дариян ауылдық округінің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 979 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 184 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –24 695 мың теңге;
2) шығындар – 47 517 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 11.10.2019 № 38-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 029 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –27 289 мың теңге;
2) шығындар – 33 328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
б бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 299 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 299 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 299 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Кушумского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 688 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 628 тысяч тенге;
2) затраты – 30 817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 129 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –129 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 129 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 11.10.2019 № 38-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Утвердить бюджет сельского округа Махамбет на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 603 тысячи тенге:
налоговые поступления – 3 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 406 тысяч тенге;
2) затраты – 24 988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 385 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 11.10.2019 № 38-3 (вводится в действие с 01.01.2019).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 299 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 299 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 299 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 41-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Көшім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 688 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –21 628 мың теңге;
2) шығындар – 30 817 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 129 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 129 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 11.10.2019 № 38-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019-2021 жылдарға арналған Махамбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 603 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 406 мың теңге;
2) шығындар – 24 988 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 385 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 385 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 11.10.2019 № 38-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

используемые остатки бюджетных средств – 4 236 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 11.10.2019 № 38-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Поступления в бюджеты сельских округов на 2019 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Зеленовского районного маслихата № 28-3 от 26 декабря 2018 года "О бюджете района на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5502 ).
11. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление субвенции передаваемой из районного бюджета в общей сумме 135 865 тысяч тенге:
Дарьинский сельский округ – 18 961 тысяча тенге;
сельский округ Достык – 19 880 тысяч тенге;
Кушумский сельский округ – 15 647 тысяч тенге;
сельский округ Махамбет – 15 560 тысяч тенге;
Переметнинский сельский округ – 30 810 тысяч тенге;
Трекинский сельский округ – 10 667 тысяч тенге;
Щаповский сельский округ – 1 884 тысячи тенге;
Январцевский сельский округ – 22 456 тысяч тенге.
12. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы в общей сумме 26 803 тысячи тенге:
Дарьинский сельский округ – 3 426 тысяч тенге;
сельский округ Достык – 4 204 тысячи тенге;
Кушумский сельский округ –2 875 тысяч тенге;
сельский округ Махамбет – 2 775 тысяч тенге;
Мичуринский сельский округ – 3 707 тысяч тенге;
Переметнинский сельский округ – 2 133 тысячи тенге;
Трекинский сельский округ – 2 581 тысяча тенге;
Щаповский сельский округ – 465 тысяч тенге;
Январцевский сельский округ – 4 637 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 15.07.2019 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
12-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в общей сумме 12 511 тысяч тенге:
Дарьинский сельский округ – 1 535 тысяч тенге;
сельский округ Достык – 1 490 тысяч тенге;
Кушумский сельский округ –1 334 тысячи тенге;
сельский округ Махамбет – 921 тысяча тенге;
Мичуринский сельский округ – 1 698 тысяч тенге;
Переметнинский сельский округ – 1 514 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 236 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 11.10.2019 № 38-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 28-3 "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5502 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
11. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдері жалпы сомасы 135 865 мың теңге ескерілсін:
Дариян ауылдық округі – 18 961 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 19 880 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 15 647 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 15 560 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 30 810 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 10 667 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 1 884 мың теңге;
Январцев ауылдық округі – 22 456 мың теңге.
12. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 26 803 мың теңге ескерілсін:
Дариян ауылдық округі – 3 426 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 4 204 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 2 875 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 2 775 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 3 707 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 2 133 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 2 581 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 465 мың теңге;
Январцев ауылдық округі – 4 637 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 15.07.2019 № 36-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12-1. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 12 511 мың теңге ескерілсін:
Дариян ауылдық округі – 1 535 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 1 490 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 1 334 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 921 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 1 698 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 1 514 мың теңге;

Трекинский сельский округ – 1 461 тысяча тенге;
Щаповский сельский округ – 1 135 тысяч тенге;
Январцевский сельский округ – 1 423 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 15.07.2019 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Исключен решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 13.05.2019 № 33-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
14. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в общей сумме 2 497 тысяч тенге на оплату информационной системы "Е-Халық":
сельский округ Достық – 809 тысяч тенге;
Кушумский сельский округ – 809 тысяч тенге;
сельский округ Махамбет – 293 тысячи тенге;
Переметнинский сельский округ – 293 тысячи тенге;
Трекинский сельский округ – 293 тысячи тенге.
14-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в общей сумме 26 679 тысяч тенге:
Дарьинский сельский округ – 773 тысячи тенге;
сельский округ Достык – 906 тысяч тенге;
Кушумский сельский округ – 763 тысячи тенге;
сельский округ Махамбет – 857 тысяч тенге;
Мичуринский сельский округ – 166 тысяч тенге;
Переметнинский сельский округ – 11 498 тысяч тенге;
Трекинский сельский округ – 860 тысяч тенге;
Щаповский сельский округ – 10 691 тысяча тенге;
Январцевский сельский округ – 165 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 13.05.2019 № 33-2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
15. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
16. Предусмотреть гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности, финансируемых из республиканского и местных бюджетов, согласно перечню должностей специалистов повышение на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2019 года.
17. Руководителю аппарата Зеленовского районного маслихата (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

Трекин ауылдық округі – 1 461 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 1 135 мың теңге;
Январцев ауылдық округі – 1 423 мың теңге.
Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 15.07.2019 № 36-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 13.05.2019 № 33-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен "Е-Халық" ақпараттық жүйесін төлеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 2 497 мың теңге ескерілсін:
Достық ауылдық округі – 809 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 809 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 293 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 293 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 293 мың теңге.
14-1. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 26 679 мың теңге ескерілсін:
Дариян ауылдық округі – 773 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 906 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 763 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 857 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 166 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 11 498 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 860 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 10 691 мың теңге;
Январцев ауылдық округі– 165 мың теңге.
Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 13.05.2019 № 33-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 41-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Жергілікті атқарушы органға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінде белгіленген тәртіппен пайдаланылады.
16. 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап азаматтық қызметші болып табылатын, республикалық және жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес процент жоғары лауазымдық айлықақы мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.
17. Зеленов аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А.Кайдашева
Секретарь районного маслихата Р.Исмагулов
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 9 января 2019 года № 29-3
Бюджет Дарьинского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

18. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Кайдашева
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2019 жылғы 9 қаңтардағы
№ 29-3 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 41-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы