О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года № 28-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 12 сентября 2019 года № 37-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 сентября 2019 года № 5785. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 44-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 44-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года № 28 - 3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5502, опубликованное 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 977 170 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 136 925 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 681 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 78 917 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 750 647 тысяч тенге;
2) затраты – 11 035 542 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 249 123 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 356 268 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107 145 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 307 495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 307 495 тысяч тенге:
поступление займов – 356 025 тысяч тенге;
погашение займов – 257 145 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 208 615 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в размере 39 026 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № 37-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қыркүйекте № 5785 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 44-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5502 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 977 170 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 136 925 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 681 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 78 917 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 750 647 мың теңге;
2) шығындар – 11 035 542 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 249 123 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 356 268 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107 145 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 307 495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 307 495 мың теңге:
қарыздар түсімі – 356 025 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 257 145 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 208 615 мың теңге.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 39 026 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

8 373
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 281
3
Информационное пространство
171 152
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16 869
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
16 869
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
154 283
006
Функционирование районных (городских) библиотек
153 783
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
500
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
42 206
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28 234
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 829
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 405
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
13 972
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
185 440
1
Сельское хозяйство
110 657
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
23 579
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
23 579
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
87 078
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16 635
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 542
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 119
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
61 012
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 270
6
Земельные отношения
19 779
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 779
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 029
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел

8 373
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 281
3
Ақпараттық кеңiстiк
171 152
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16 869
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
16 869
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
154 283
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
153 783
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
500
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
42 206
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28 234
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 829
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 405
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 972
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 972
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
185 440
1
Ауыл шаруашылығы
110 657
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
23 579
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 579
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
87 078
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 635
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 500
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 542
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 119
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
61 012
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 270
6
Жер қатынастары
19 779
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 779
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 029
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

750
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
55 004
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55 004
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
55 004
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 658
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 658
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 658
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 706
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного значения (областного) значения, поселков и иных насланных пунктов
3 952
12
Транспорт и коммуникации
518 797
1
Автомобильный транспорт
513 682
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
513 682
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
451 257
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
62 425
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 115
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 115
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5 115
13
Прочие
172 214
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
11 622
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
11 622
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
11 622
9
Прочие
160 592
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
82 252
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
52 237
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
30 015
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
78 340
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
39 026
026
Целевые текущие трансферты бюджета города районного значения, села, поселке, сельского округа, на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

750
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
55 004
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55 004
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
55 004
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 658
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 658
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 658
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 706
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызды бар қалалардың, кенттердің және өзге де елді мекендердің бас жоспарлардің бас жоспарларын әзірлеу
3 952
12
Көлiк және коммуникация
518 797
1
Автомобиль көлiгi
513 682
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
513 682
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
451 257
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
62 425
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 115
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 115
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 115
13
Басқалар
172 214
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
11 622
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
11 622
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 622
9
Басқалар
160 592
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
82 252
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
52 237
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
30 015
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
78 340
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
39 026
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер