О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года № 29-3 "О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 декабря 2019 года № 5911. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 44-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 44-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года № 29 - 3 "О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5523, опубликованное 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан ) следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Достық на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 029 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 740 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 289 тысяч тенге;
2) затраты – 33 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 299 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 299 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 299 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Щаповского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 324 тысячи тенге:
налоговые поступления – 8 938 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 5911 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 44-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5523 тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 029 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –27 289 мың теңге;
2) шығындар – 33 328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 299 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 299 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 299 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Щапов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 324 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

поступления трансфертов – 14 386 тысяч тенге;
2) затраты – 38 394 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 070 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 070 тысяч тенге.";
пункт 14-1 изложить в следующей редакции:
"14-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в общей сумме 26 679 тысяч тенге:
Дарьинский сельский округ – 773 тысячи тенге;
сельский округ Достык – 906 тысяч тенге;
Кушумский сельский округ – 763 тысячи тенге;
сельский округ Махамбет – 857 тысяч тенге;
Мичуринский сельский округ – 166 тысяч тенге;
Переметнинский сельский округ – 11 498 тысяч тенге;
Трекинский сельский округ – 860 тысяч тенге;
Щаповский сельский округ – 10 691 тысяча тенге;
Январцевский сельский округ – 165 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
председатель сессии С. Голубева
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 25 декабря 2019 года № 41-2
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 9 января 2019 года № 29-3
Бюджет Дарьинского сельского округа на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

трансферттер түсімі – 14 386 мың теңге;
2) шығындар – 38 394 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 070 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 070 мың теңге.";
14-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14-1. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 26 679 мың теңге ескерілсін:
Дариян ауылдық округі – 773 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 906 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 763 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 857 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 166 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 11 498 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 860 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 10 691 мың теңге;
Январцев ауылдық округі– 165 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысы (Г. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрайымы С. Голубева
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№41-2 шешіміне 1-қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2019 жылғы 9 қаңтардағы
№29-3 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы