О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №29-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2019 года № 5907. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 44-9
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 44-9 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №29-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5510, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Казталовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 223 071 тысяча тенге:
налоговые поступления – 16 837 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 206 234 тысячи тенге;
2) затраты – 226 455 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 384 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 384 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 384 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Бостандыкского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №29-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 5907 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 44-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 13.02.2020 № 44-9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №29-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5510 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 223 071 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 837 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 206 234 мың теңге;
2) шығындар – 226 455 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 384 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 384 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 384 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Бостандық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 55 628 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 53 931 тысяча тенге;
2) затраты – 56 965 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 337 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 337 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 337 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Жалпакталского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 567 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 870 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 149 697 тысяч тенге;
2) затраты – 162 008 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 441 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 441 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 441 тысяча тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 100 148 тысяч тенге:
Казталовский сельский округ – 53 535 тысяч тенге;
Бостандыкский сельский округ – 9 993 тысячи тенге;
Жалпакталский сельский округ – 36 620 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М. Рамазанов
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 25 декабря 2019 года №42-2
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 28 декабря 2018 года №29-1
Бюджет Казталовского сельского округа на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

1) кірістер – 55 628 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 53 931 мың теңге;
2) шығындар – 56 965 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 337 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 337 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 337 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3.2019-2021 жылдарға арналған Жалпақтал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 161 567 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 870 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 149 697 мың теңге;
2) шығындар – 162 008 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 441 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 441 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 441 мың теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттердің жалпы сомасы 100 148 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Казталов ауылдық округі – 53 535 мың теңге;
Бостандық ауылдық округі – 9 993 мың теңге;
Жалпақтал ауылдық округі – 36 620 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Рамазанов
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№42-2 шешіміне 1-қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№29-1 шешіміне 1-қосымша
Казталов ауылдық округінің 2019 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы