О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 мая 2019 года № 30-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 мая 2019 года № 5683. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2020 года № 39-2
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2020 № 39-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5484, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 630 109 тысяч тенге:
налоговые поступления – 292 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 691 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 333 740 тысяч тенге;
2) затраты – 3 638 184 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 250 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 71 962 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 712 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 44 325 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 325 тысяч тенге:
поступление займов – 71 962 тысячи тенге;

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 мамырдағы № 30-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 5683 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 39-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 39-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5484 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 630 109 мың теңге:
салықтық түсімдер – 292 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 691 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 333 740 мың теңге;
2) шығындар – 3 638 184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 250 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71 962 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 712 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 44 325 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 325 мың теңге:
қарыздар түсімі – 71 962 мың теңге;

погашение займов – 35 712 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 075 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

қарыздарды өтеу – 35 712 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 075 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.