О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 февраля 2019 года № 5536. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 51-5
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 51-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5492, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 524 179 тысяч тенге:
налоговые поступления – 376 327 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 725 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 220 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 139 907 тысяч тенге;
2) затраты – 4 543 744 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 101 664 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 132 563 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 899 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 900 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 13 900 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 135 129 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 135 129 тысяч тенге;
поступление займов – 132 563 тысячи тенге;
погашение займов – 30 899 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 465 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 37-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 ақпанда № 5536 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 51-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.02.2020 № 51-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5492 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 524 179 мың теңге:
салықтық түсімдер – 376 327 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 725 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 220 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 139 907 мың теңге;
2) шығындар – 4 543 744 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 101 664 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 132 563 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 899 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13 900 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 13 900 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -135 129 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 135 129 мың теңге;
қарыздар түсімі - 132 563 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 899 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 465 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.