О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года № 35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 марта 2019 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2019 года № 5557. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 51-5
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 51-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года № 35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5522, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жымпитинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 136 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 647 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 425 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 25 064 тысячи тенге;
2) затраты – 47 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 576 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 576 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 576 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 819 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 065 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 38-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 5557 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 51-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.02.2020 № 51-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық окургтердің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5522 тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 136 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 647 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 425 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 25 064 мың теңге;
2) шығындар – 47 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 576 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 576 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 819 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

поступления трансфертов – 22 604 тысячи тенге;
2) затраты – 27 612 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 793 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 793 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 793 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2019 год поступления субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 43 171 тысяча тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ - 22 590 тысяч тенге;
Булдуртинский сельский округ - 20 581 тысяча тенге.
Предусмотреть целевые трансферты из республиканского, районного бюджета в бюджет сельских округов на 2019 год в общей сумме 4 497 тысяч тенге:
1) трансферты из республиканского бюджета в сумме – 3 648 тысяч тенге.
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 3 648 тысяч тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ - 2 092 тысячи тенге;
Булдуртинский сельский округ - 1 556 тысяч тенге;
2) районный бюджет в сумме - 849 тысяч тенге.
На подключение государственных учреждений к единой системе электронного документооборота - 849 тысяч тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ - 382 тысячи тенге;
Булдуртинский сельский округ - 467 тысяч тенге.";

трансферттер түсімі – 22 604 мың теңге;
2) шығындар – 27 612 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 793 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 793 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 793 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 43 171 мың теңге көлемінде көзделсін, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 22 590 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 20 581 мың теңге.
2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетіне бөлінетін нысаналы республикалық, аудандық трансферттердің жалпы сомасы 4 497 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
1) республикалық бюджет трансферттер сомасы – 3 648 мың теңге.
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 3 648 мың теңге, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 2 092 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 1 556 мың теңге;
2) аудандық бюджет трансферттер сомасы – 849 мың теңге.
Мемлекеттік мекемелерді электронды құжат айналымының бірыңғай жүйесіне қосуға – 849 мың теңге, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 382 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 467 мың теңге.";

приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата Сырымского районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 5 марта 2019 года №38-1
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 8 января 2019 года №35-1
Бюджет Жымпитинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5

көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Сырым аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырым аудандық мәслихатының
2019 жылғы 5 наурыздағы
№38-1 шешіміне 1-қосымша
Сырым аудандық мәслихатының
2019 жылғы 8 қаңтардағы
№35-1 шешіміне 1 – қосымша
2019 жылға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5