Об образовании избирательных участков на территории Сырымского района
Решение акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 3 июня 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 июня 2019 года № 5696.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Сырымской районной избирательной комиссией соблюдая границы административно-территориального устройства образовать избирательные участки на территории Сырымского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Сырымского района от 20 октября 2015 года № 24 "Об образовании избирательных участков на территории Сырымского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4121, опубликованное 29 октября 2015 года в газете "Сырым елі").
3. Руководителю аппарата акима района (Сарсенов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Сарсенова Е.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
СОГЛАСОВАНО:
председатель Сырымской
районной избирательной комиссии
_______________О.Уашев

Сырым ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 5696 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша әкімшілік-аумақтық құрылым шекараларының сақталуы ескеріле отырып Сырым ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Сырым ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 24 "Сырым ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4121 тіркелген, 2015 жылғы 29 қазанда "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е.Сарсенов) осы шешімнің әділет органында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Сарсеновке жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
КЕЛІСІЛДІ:
Сырым аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_______________О.Уашев

29 мая 2019 года
Приложение к решению
акима Сырымского района
от 3 июня 2019 года № 7
Избирательные участки на территории Сырымского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 19.03.2025 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Номера избирательных участков
Границы избирательных участков
Местонахождение
1
290
Село Жымпиты: улицы Абая, Амангелды, Х.Есенжанова, Ж.Досмухамедова, Казахстан, Каратаева, М.Маметовой, К.Мендалиева, Жамбыла, А.Молдагуловой, С.Сейфуллина, Шоканова, зимовки Қапақ, Қамыстыкөл
Село Жымпиты, улица Казахстан №10, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
2

29 мамыр 2019 жыл
Сырым ауданы әкiмiнiң
2019 жылғы 3 маусымдағы
№ 7 шешiмiне қосымша
Сырым ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 19.03.2025 № 4 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сайлау учаскелерінің нөмірлері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
Орналасқан жері
1
290
Жымпиты ауылы:
Абай, Амангелді, Х.Есенжанов, Ж.Досмұхамедов, Қазақстан, Қаратаев, М.Маметова, К.Мендалиев, Жамбыл, А.Молдағұлова, С.Сейфуллин, Шоқанов көшелері.
Қапақ, Қамыстыкөл, қыстақтары
Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі №10, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
2

302
Село Шағырлой:
зимовки Қызылтаң, Тіленше, Батпақкөл, Ахметжан, Төртқұдық
Село Шағырлой, улица А.Кунанбаева №12, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
11
304
Село Көздіғара: зимовки Оралбай, Жаңақоңыс, Шеркешбай, Құлшұғай, Қарамола
Село Көздіғара, улица Ш.Утепова №18, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Көздіғара" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
12
305
Село Бұлдырты, Қарақұдық, Аққұдық:
зимовки Бітеу, Жарқамыс, Тыныштыбай, Сарыөзек-1, Қоңыркөл, Егіндіой, Қошабай, Қостөбе, Төлеген, Ащысай
Село Бұлдырты, улица М.Маметовой №12, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
13
306
Село Көгеріс;
зимовка Қырман
Село Көгеріс, улица Желтоқсан №9, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Көгеріс" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
14
308
Село Қоңыр;
зимовки Кеңащы, Былқылдақ
Село Қоңыр, улица М.Есламгалиева №17/2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
15
309
Село Тамды
Село Тамды, улица М.Термезиева № 9/2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
16
310
Села Тасқұдық,
Алатау
Село Таскұдық, улица М.Ауезова №1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
17
312
Села Талдыбұлақ,
Қазақстан
Село Талдыбұлақ, улица С.Датова №4, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
18
314
Село Аралтөбе;
зимовка Тіксай
Село Аралтөбе, улица А.Иманова №21, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа Аралтөбе" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
19
315
Село Қызылағаш;
зимовки Қоржыной, Бөрібас
Село Қызылағаш, улица Республика №12, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Қызылағаш" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
20

302
Шағырлой ауылы:
Қызылтаң, Тіленше, Батпақкөл, Ахметжан, Төртқұдық қыстақтары
Шағырлой ауылы, А.Құнанбаев көшесі №12, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
11
304
Көздіғара ауылы;
Оралбай Жаңақоныс, Шеркешбай, Құлшұғай, Қарамола қыстақтары
Көздіғара ауылы, Ш.Утепов көшесі №18, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Көздіғара негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
12
305
Бұлдырты, Қарақұдық, Аққұдық ауылдары:
Бітеу, Жарқамыс, Тыныштыбай, Сарыөзек-1, Қоңыркөл, Егіндіой, Қошабай, Қостөбе, Төлеген, Ащысай қыстақтары
Бұлдырты ауылы, М.Маметов көшесі №12, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
13
306
Көгеріс ауылы:
Қырман қыстағы
Көгеріс ауылы, Желтоқсан көшесі №9, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Көгеріс негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
14
308
Қоңыр ауылы:
Кеңащы, Былқылдақ қыстақтары
Қоңыр ауылы, М.Есламгалиев көшесі №17/2, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
15
309
Тамды ауылы
Тамды ауылы, М.Термезиев көшесі № 9/2, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
16
310
Тасқұдық ,
Алатау ауылдары
Тасқұдық ауылы, М.Әуезов көшесі №1, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
17
312
Талдыбұлақ,
Қазақстан ауылдары
Талдыбұлақ ауылы, С.Датов көшесі №4, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
18
314
Аралтөбе ауылы:
Тіксай қыстағы
Аралтөбе ауылы, А.Иманов көшесі № 21,"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Аралтөбе жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
315
Қызылағаш ауылы: Қоржыной, Бөрібас қыстақтары
Қызылағаш ауылы, Республика көшесі №12, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасы Сырым ауданының білім беру бөлімінің "Қызылағаш негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
20

316
Село Алғабас;
зимовка Жаман
Село Алғабас, улица А.Байтурсынова №4, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
21
317
Село Жаңаөңір;
зимовки Қызылағаш, Орлыкөл, Сулыкөл, Сулыкөл-1, Қыстаубай.
Село Сасықкөл;
зимовки Ақшолан, Көкеншеген
Село Жаңаөңір, улица А.Молдагуловой № 11, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
22
319
Село Тоғанас;
зимовки Сегізүй, Бұлақ, Ащысай
Село Тоғанас, улица В.И.Шубина №8, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Сырымского района".
23
320
Село Аңқаты
Село Аңқаты, улица Ж.Есенжанова № 17, здание медицинского пункта Анкаты Тоганасской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйстенного ведения"Сырымская районная больница" Управление здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
24

316
Алғабас ауылы:
Жаман қыстағы
Алғабас ауылы, А.Байтұрсынов көшесі №4, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
21
317
Жаңаөңір ауылы:
Қызылағаш, Орлыкөл, Сулыкөл, Сулыкөл-1, Қыстаубай қыстақтары
Сасықкөл ауылы; Ақшолан, Көкеншеген қыстақтары
Жаңаөңір ауылы, А.Молдагулова көшесі № 11, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимараты.
22
319
Тоғанас ауылы:
Сегізүй, Бұлақ, Ащысай қыстақтары
Тоғанас ауылы, В.И. Шубин көшесі №8, "Сырым ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
23
320
Аңқаты ауылы
Аңқаты ауылы, Х.Есенжанов көшесі №17, Батыс Қазақстан облсының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Тоғанас дәрігерлік амбулаториясының Аңқаты медициналық пункті
24