О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года № 35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 октября 2019 года № 45-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 октября 2019 года № 5847. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 51-5
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 51-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года № 35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5522, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жымпитинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 813 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 647 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 425 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 741 тысяча тенге;
2) затраты – 54 389 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 576 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 576 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 576 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 434 тысячи тенге:
налоговые поступления – 3 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 45-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 5847 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 51-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.02.2020 № 51-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық окургтердің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5522 тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 813 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 647 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 425 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 741 мың теңге;
2) шығындар – 54 389 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 576 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 576 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 434 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

поступления трансфертов – 24 969 тысяч тенге;
2) затраты – 30 227 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 793 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 793 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 793 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2019 год поступление субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 43 171 тысяча тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ - 22 590 тысяч тенге;
Булдуртинский сельский округ - 20 581 тысяча тенге.
Предусмотреть целевые трансферты из республиканского, районного бюджета в бюджет сельских округов на 2019 год в общей сумме 13 539 тысяч тенге:
1) трансферты из республиканского бюджета в сумме – 8 819 тысяч тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 5 758 тысяч тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ - 3 715 тысяч тенге;
Булдуртинский сельский округ – 2 043 тысячи тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 3 061 тысяча тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ - 1 483 тысячи тенге;
Булдуртинский сельский округ – 1 578 тысяч тенге;
2) трансферты из районного бюджета в сумме – 4 720 тысяч тенге:
Жымпитинский сельский округ – 3 953 тысячи тенге, в том числе:
на подключение государственных учреждений к единой системе электронного документооборота - 382 тысячи тенге;
на установку въездных арок к населенному пункту – 1 440 тысяч тенге;
на реализацию программы "Жасыл ел" - 1 877 тысяч тенге;
на возмещение административных расходов – 170 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов – 84 тысячи тенге.
Булдуртинский сельский округ – 767 тысяч тенге, в том числе:
на подключение государственных учреждений к единой системе электронного документооборота - 467 тысяч тенге;
на приобретение персонального компьютера - 300 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

трансферттер түсімі – 24 969 мың теңге;
2) шығындар – 30 227 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 793 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 793 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 793 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 43 171 мың теңге көлемінде көзделсін, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 22 590 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 20 581 мың теңге.
2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетіне бөлінетін нысаналы республикалық, аудандық трансферттердің жалпы сомасы 13 539 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
1) республикалық бюджет трансферттер сомасы – 8 819 мың теңге:
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 5 758 мың теңге, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 3 715 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 2 043 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 3 061 мың теңге, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 1 483 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 1 578 мың теңге.
2) аудандық бюджет трансферттер сомасы – 4 720 мың теңге:
Жымпиты ауылдық округі – 3 953 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттік мекемелерді электронды құжат айналымының бірыңғай жүйесіне қосуға – 382 мың теңге;
елді-мекенге кіреберіс аркаларын орнатуға – 1 440 мың теңге;
"Жасыл ел" бағдарламасын жүзеге асыруға – 1 877 мың теңге;
әкімшілік шығыстарды өтеуге – 170 мың теңге;
елді-мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 84 мың теңге.
Бұлдырты ауылдық округі – 767 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерді электронды құжат айналымының бірыңғай жүйесіне қосуға – 467 мың теңге;
дербес компьютер сатып алуға – 300 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Главному специалисту аппарата Сырымского районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Дуйсенгалиев
Секретарь районного маслихата Ш. Дуйсенгалиева
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 25 октября 2019 года №45-1
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 8 января 2019 года №35-1
Бюджет Жымпитинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5

3. Сырым аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Дуйсенгалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 қазандағы
№45-1 шешіміне 1-қосымша
Сырым аудандық мәслихатының
2019 жылғы 8 қаңтардағы
№35-1 шешіміне 1 - қосымша
2019 жылға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5