О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 50-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 декабря 2019 года № 5921. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-3
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 53-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 810 тысяч тенге:
налоговые поступления – 374 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 436 тысяч тенге;
2) затраты – 24 810 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.12.2020 № 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Аралтобинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 198 тысяч тенге:
налоговые поступления – 295 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 17 903 тысячи тенге;
2) затраты – 18 198 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5921 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 53-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 810 мың теңге:
салықтық түсімдер – 374 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 24 436 мың теңге;
2) шығындар – 24 810 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 62-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Аралтөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 198 мың теңге:
салықтық түсімдер – 295 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 17 903 мың теңге;
2) шығындар – 18 198 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.12.2020 № 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Буланского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 202 тысячи тенге:
налоговые поступления – 181 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 021 тысяча тенге;
2) затраты – 20 202 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.12.2020 № 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 273 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 027 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 246 тысяч тенге;
2) затраты – 34 351 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 078 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 078 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 078 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.12.2020 № 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 62-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020-2022 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 202 мың теңге:
салықтық түсімдер – 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 021 мың теңге;
2) шығындар – 20 202 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 62-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020-2022 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 273 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 027 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 246 мың теңге;
2) шығындар – 34 351 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 078 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 078 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 078 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 62-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020-2022 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.10.2020 № 59-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Поступления в бюджет сельских округов на 2020 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы", решением Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5909).
14-1. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2020 год поступления целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 75 711 тысяча тенге, в том числе:
1) на установку аншлагов и номеров жилым домам в населенных пунктах, в связи с проведением переписи населения – 3 775 тысяч тенге, в том числе:
Алгабасский сельский округ – 320 тысяч тенге;
Аралтобинский сельский округ – 207 тысяч тенге;
Буланский сельский округ – 181 тысяча тенге;
Булдуртинский сельский округ – 473 тысячи тенге;
Елтайский сельский округ – 82 тысячи тенге;
Жетикульский сельский округ – 215 тысяч тенге;
Жосалинский сельский округ – 215 тысяч тенге;
Жымпитинский сельский округ – 1 155 тысяч тенге;
Кособинский сельский округ – 291 тысяча тенге;
Саройский сельский округ – 184 тысячи тенге;
Талдыбулакский сельский округ – 148 тысяч тенге;
Шолаканкатинский сельский округ – 304 тысячи тенге;
2) на организацию трудовых отрядов "Жасыл Ел" – 1 304 тысячи тенге, в том числе:
Булдуртинский сельский округ – 282 тысячи тенге;
Жымпитинский сельский округ – 1 022 тысячи тенге;
3) на возмещение административных расходов – 22 486 тысяч тенге, в том числе:
Алгабасский сельский округ – 932 тысячи тенге;
Аралтобинский сельский округ – 1 592 тысячи тенге;
Буланский сельский округ – 2 624 тысячи тенге;
Булдуртинский сельский округ – 1 901 тысяча тенге;
Елтайский сельский округ – 3 819 тысяч тенге;
Жетикульский сельский округ – 2 157 тысяч тенге;
Жосалинский сельский округ – 1 381 тысяча тенге;
Жымпитинский сельский округ – 3 467 тысяч тенге;
Кособинский сельский округ – 1 994 тысячи тенге;
Саройский сельский округ – 1 435 тысяч тенге;
Шолаканкатинский сельский округ – 1 184 тысячи тенге;
4) на возмещение затрат по освещению улиц Жымпитинского сельского округа – 20 761 тысяча тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 09.10.2020 № 59-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5909 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
14-1. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінетін нысаналы аудандық трансферттердің жалпы сомасы 75 711 мың теңге көлемінде қарастырылсын, оның ішінде:
1) халық санағын жүргізілуіне байланысты елді мекендерде аншлагтар мен нөмірлерін тұрғын үйлеріне орнатуға – 3 775 мың теңге, оның ішінде:
Алғабас ауылдық округі – 320 мың теңге;
Аралтөбе ауылдық округі – 207 мың теңге;
Бұлан ауылдық округі – 181 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 473 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 82 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі – 215 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 215 мың теңге;
Жымпиты ауылдық округі – 1 155 мың теңге;
Қособа ауылдық округі – 291 мың теңге;
Сарой ауылдық округі – 184 мың теңге;
Талдыбұлақ ауылдық округі – 148 мың теңге;
Шолақаңқаты ауылдық округі – 304 мың теңге;
2) "Жасыл Ел" еңбек жасақтарын ұйымдастыруға – 1 304 мың теңге, оның ішінде:
Бұлдырты ауылдық округі – 282 мың тенге;
Жымпиты ауылдық округі – 1 022 мың теңге;
3) әкімшілік шығыстарды өтеуге – 22 486 мың теңге, оның ішінде:
Алғабас ауылдық округі - 932 мың теңге;
Аралтөбе ауылдық округі – 1 592 мың теңге;
Бұлан ауылдық округі – 2 624 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 1 901 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 3 819 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі – 2 157 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 1 381 мың теңге;
Жымпиты ауылдық округі – 3 467 мың теңге;
Қособа ауылдық округі – 1 994 мың теңге;
Сарой ауылдық округі – 1 435 мың теңге;
Шолақаңқаты ауылдық округі – 1 184 мың теңге;
4) Жымпиты ауылдық округінің көшелерді жарықтандыру шығындарын өтеуге – 20 761 мың теңге;

5) на установку камер видеонаблюдения в селе Жымпиты – 2 900 тысяч тенге;
6) на приобретение оборудования против степных пожаров – 1 263 тысячи тенге, в том числе:
Аралтобинский сельский округ – 167 тысяч тенге;
Буланский сельский округ – 170 тысяч тенге;
Елтайский сельский округ – 237 тысяч тенге;
Жетикульский сельский округ – 296 тысяч тенге;
Жосалинский сельский округ – 62 тысячи тенге;
Кособинский сельский округ – 170 тысяч тенге;
Талдыбулакский сельский округ – 161 тысяча тенге;
7) на обеспечение санитарий населенных пунктов – 4 282 тысячи тенге, в том числе:
Алгабасский сельский округ – 500 тысяч тенге;
Жымпитинский сельский округ – 3 782 тысячи тенге;
8) на благоустройство населенных пунктов – 11 120 тысяч тенге, в том числе:
Алгабасский сельский округ – 300 тысяч тенге;
Буланский сельский округ – 1 911 тысяч тенге;
Жетикульский сельский округ – 1 222 тысячи тенге;
Жымпитинский сельский округ – 7 687 тысяч тенге;
9) на организацию водоснабжения населенных пунктов – 7 280 тысяч тенге, в том числе:
Кособинский сельский округ – 4 024 тысячи тенге;
Саройский сельский округ – 3 256 тысяч тенге;

5) Жымпиты ауылына бейнебақылау камераларын орнатуға – 2 900 мың теңге;
6) дала өртіне қарсы қолданылатын құрал-жабдықтар сатып алуға – 1 263 мың теңге, оның ішінде:
Аралтөбе ауылдық округі – 167 мың теңге;
Бұлан ауылдық округі – 170 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 237 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі – 296 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 62 мың теңге;
Қособа ауылдық округі – 170 мың теңге;
Талдыбұлақ ауылдық округі – 161 мың теңге;
7) елді-мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 4 282 мың теңге, соның ішінде:
Алғабас ауылдық округі - 500 мың теңге;
Жымпиты ауылдық округі – 3 782 мың теңге;
8) елді-мекендерді абаттандыруға – 11 120 мың теңге, соның ішінде:
Алғабас ауылдық округі - 300 мың теңге;
Бұлан ауылдық округі – 1 911 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі – 1 222 мың теңге;
Жымпиты ауылдық округі – 7 687 мың теңге;
9) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 7 280 мың теңге, соның ішінде:
Қособа ауылдық округі – 4 024 мың теңге;
Сарой ауылдық округі – 3 256 мың теңге;

10) на обеспечение функционирования автомобильных дорог Алгабасского сельского округа – 540 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 53-1 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.12.2020 № 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Установить гражданским служащим в сфере социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии работающим, в сельской местности согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25 процентов должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях с 1 января 2020 года.

10) Алғабас ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 540 мың теңге.
Ескерту. 14-1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 09.10.2020 № 59-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 62-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне сәйкес, ауылдық жерлерде қызмет ететін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25 пайызға көтеру белгіленсін.

16. Главному специалисту аппарата Сырымского районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б. Таскалиев
Секретарь маслихата Ш. Дуйсенгалиева
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года №50-1
Бюджет Алгабасского сельского округа на 2020 год

16. Сырым аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
17. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Таскалиев
Мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№50-1 шешіміне 1 - қосымша
2020 жылға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті