О признании утратившими силу некоторых решений Таскалинского районного маслихата
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 33-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 марта 2019 года № 5553
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Таскалинского районного маслихата согласно, приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 28 февраля 2019 года №33-5
1. Решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5021, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Таскалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №20-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5028, опубликованное 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Таскалинского районного маслихата от 3 апреля 2018 года №22-3 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5168, опубликованное 27 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Таскалинского районного маслихата от 15 мая 2018 года №24-2 "О внесении изменения и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5203, опубликованное 25 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 33-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 наурызда № 5553 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тасқала аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
28 ақпандағы №33-5 шешіміне
қосымша
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5021 тіркелген, 2018 жылы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №20-1 "2018-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5028 тіркелген, 2018 жылы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі №22-3 "Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5168 тіркелген, 2018 жылы 27 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы №24-2 "Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5203 тіркелген, 2018 жылы 25 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Таскалинского районного маслихата от 7 июня 2018 года №26-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №20-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5244, опубликованное 21 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Таскалинского районного маслихата от 16 июля 2018 года №27-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5293, опубликованное 30 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Таскалинского районного маслихата от 29 августа 2018 года №28-3 "О внесении изменения в решение Таскалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №20-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5336, опубликованное 17 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Таскалинского районного маслихата от 29 августа 2018 года №28-2 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5337, опубликованное 17 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Таскалинского районного маслихата от 12 октября 2018 года №29-2 "О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5363, опубликованное 6 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Таскалинского районного маслихата от 14 декабря 2018 года №30-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5459, опубликованное 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 маусымдағы №26-2 "2018-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5244 тіркелген, 2018 жылы 21 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 шілдедегі №27-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5293 тіркелген, 2018 жылы 30 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы №28-3 "2018-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5336 тіркелген, 2018 жылы 17 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы №28-2 "Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5337 тіркелген, 2018 жылы 17 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы №29-2 "Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5363 тіркелген, 2018 жылы 6 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №30-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5459 тіркелген, 2019 жылы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).