Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Теректинскому району
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 7 февраля 2019 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 февраля 2019 года № 5530. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 30 июля 2024 года № 176
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 30.07.2024 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 20 февраля 2017 года "О Пастбищах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Теректинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима района обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Досмакова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
Теректинского района
от 7 февраля 2019 года № 19
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Теректинскому району

Теректі ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 7 ақпандағы № 19 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 ақпанда № 5530 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 176 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 30.07.2024 № 176 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Теректі ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Е.Досмаковқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 7 ақпандағы № 19
қаулысына қосымша
Теректі ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
ШЕКТЕСТІК СИПАТТАМАСЫ:
А-дан Б-ға дейін Орал қаласы жерлері
Б-дан В-ға дейін Зеленов ауданының жерлері
В-дан Г-ге дейін Бөрлі ауданының жерлері
Г-ден Д-ға дейін Сырым ауданының жерлері
Д-дан Е-ге дейін Ақжайық ауданының жерлері
Е-дан А-ге дейін Зеленов ауданының жерлері
Ескерту: аббревиатураның толық жазылуы:
а/о – ауылдық округ.