О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-1 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019-2021 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 октября 2019 года № 46-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 октября 2019 года № 5840. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2020 года № 50-3
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.02.2020 № 50-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-1 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5519, опубликованное 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 270 219 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 246 819 тысяч тенге;
2) затраты – 270 977 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -758 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 758 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 758 тысяч тенге.";
в пункте 5-1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5-1. Учесть в бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 22 234 тысячи тенге:"
абзац второй изложить в следующей редакции:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қазандағы № 46-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қазанда № 5840 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 ақпандағы № 50-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 11.02.2020 № 50-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5519 тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 270 219 мың теңге:
салықтық түсімдер – 23 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 246 819 мың теңге;
2) шығындар – 270 977 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -758 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 758 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 758 мың теңге.";
5-1-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5-1. Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылдық округі бюджетінде 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 22 234 мың теңге ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 6 634 тысячи тенге;"
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 7 560 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"на обеспечение санитарии населенных пунктов – 480 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 21 октября 2019 года №46-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 29 декабря 2018 года №34-1
Бюджет Чингирлауского сельского округа на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма

"аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 6 634 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 7 560 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 480 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шағиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
қазандағы №46-1 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
29 желтоқсандағы №34-1
шешіміне 1- қосымша
2019 жылға арналған Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы